OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W poniedziałek Dzień Dziecka Utraconego zapraszamy na Mszę i różaniec za dzieci które są już w niebie.
  2. We wtorek 16 października wypada 40 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, stąd w naszej parafii odbędzie się o 18.30 różaniec, o 19.00 Eucharystia po której nastąpi koncert w wykonaniu Chóru Parafialnego, Scholi Młodzieżowej i Dziecięcej.
  3. W piątek o 19.00 spotkanie młodzieży Oazowej, oraz KSM-u – zapraszamy
  4. W sobotę w naszej parafii będą relikwie św. Stanisława Kostki. Różaniec o 17.30, o 18.00 Eucharystia a po Niej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Wypominki – kartki leżą przy wyjściu – prosimy wpisywać czytelnie imiona i nazwiska oraz dołączyć dzielnicę, ulicę.
  6. W przyszłą sobotę Diecezjalne Czuwanie KŻR w Miedznej. Zapisy przyjmuje Pani Jadwiga Siuchta
  7. Schola dziecięca i świetlica parafialna rozprowadzać będzie w przyszłą niedzielę stroiki na groby.
  8. W sobotę zapraszamy rodziców z dziećmi na zdjęcie przymiarki z dzieci I Komunijnych. O godz. 15.00 chłopcy ( + 50 zł.), o 16.00 dziewczynki (100zł. ) spotkanie w salce na dole pod Kościołem.