OGŁOSZENIA PARAFILANE

1. W środę spotkanie wspólnoty Matki w modlitwie, a po Eucharystii zapraszamy wszystkich liderów naszych wspólnot istniejących przy parafii by przedstawić plan działania na rozpoczynający się rok duszpasterski. Zapraszamy również katechetów.
  2. W tym tygodniu I czwartek, I piątek miesiąca Adoracja od godz. 17.00 wraz z możliwością spowiedzi. Na prośbę wiernych w czwartek po Mszy wieczorowej będzie w naszym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu przez całą noc do Mszy porannej w piątek – oczywiście dla chętnych.
  3. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych.
  4. W sobotę 8 września Święto Narodzenia N.M.P . Ze względu jednak na Diecezjalne Dożynki w Sadownym Msze w naszej parafii będą odprawione o godz. 7.00 i 18.00. Na dożynkach nasza parafię będzie reprezentował Barchów.
  5. Wicemarszałek Senatu RP Pani Maria Koc, Burmistrz Łochowa Pan Robert Gołaszewski zapraszają na koncert stulecia z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości. Koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lwowskiej pod batutą Jerzego Maksymiuka odbędzie się w niedzielę 16 września o godz. 17.00 w naszej parafii.
  6. Dożynki Parafialne z racji na koncert zostały przeniesione na 23 września na godz. 12.00
  7. Piesza Pielgrzymka z Łochowa do Loretto wyruszy w tę niedzielę ok godz. 9.00 spod Kościoła, można będzie nabyć znaczki pamiątkowe III Diecezjalnej Pielgrzymki – zebrane fundusze pójdą na pokrycie kosztów TOI-TOI.
  8. Bilety na stadion młodych do odebrania w zakrystii.
  9. ŚDM na Litwie – nie ma już miejsc. Spotkanie organizacyjne z czasem. koncert stulecia-zaproszenie139168503_2156636824613539_527699078058868736_o1