1. Dziękujemy S. Immakulacie za obecność, modlitwę i świadectwo życia.

2. W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego zbierać będziemy do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia

3. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Edukacji Narodowej – naszą modlitwą ogarnijmy Nauczycieli, wychowawców i pracowników szkół.

4. PULS NIEPODLEGŁOŚCI – Orkiestra Wielkich Bębnów to projekt muzyczny realizowany w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości – koncert zagrany zostanie w Łochowie w dniu 14.10.2018 o godz.18.00 w Kościele Rzymskokatolickim pw Niepokalanego Serca NMP w Łochowie. Gościnnie wystąpią Zespół Spiewaczy Gwizdalanki, Parafialna Schola Młodzieżowa i Schola Dziecięca. Projekt został rozpoczęty 24.06.2018 badaniami terenowe na Podlasiu, w celu zebrania melodii i pieśni ludowych – ( w szczególności rekruckich, zachowane w tradycji ludowej oraz ich zaaranżowanie w nowy, współczesny sposób. Opracowane przez wybitnych muzyków utwory były prezentowane w formie otwartych warsztatów bębniarskich Puls Niepodległości 24.06.18, 27.07.18 w Łochowie oraz 26.08.2018 w Węgrowie, w projekcie uczestniczy 20 artystów, muzykologów. kompozycje bębniarskie Tomir Sówka, Kompozycje muzyczne Oliwier Andruszczenko, Kierownik artystyczny Artur Lis, Rafał Grozdew wokal, Mateusz Wachowiak akordeon, Mateusz Woźniak kontrabas, Monika Borysiak bębny, Monia Lisa bebny, Grzegorz Śledz, bębny, Tomir Sówka bębny, Sylwia Zdunkiewicz bębny, Maciek Cierliński lira korbowa, Maciej Wojcieszuk perkusja.

5. W czwartek o 18.00 Msza i różaniec w intencji Ojczyzny.

6. W Sobotę 13 – różaniec Fatimski i ostatnie nabożeństwo Fatimskie

7. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo i wszystkich bliskich, których dotknęła śmierć dziecka na Uroczystą Mszę Świętą i Nabożeństwo Różańcowe z okazji Dnia Dziecka Utraconego 15 października