OGŁOSZENIA PARAFILANE

1. Jutro – w poniedziałek Msza wieczorowa w intencji dusz w czyśćcu cierpiących oraz spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom w czyśćcu cierpiącym.

2. Do 8 listopada codziennie na cmentarzu parafialnym różaniec za zmarłych o godz. 19.00

3. W środę Msza Święta Wspólnoty Matek w modlitwie. Poprzedzać ją będzie różaniec o godz, 17.30

4. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje KŻR w Siemiatyczach w dniach 16-18 XI zapisy u Pani Jadwigi Siuchty.

5. W najbliższą sobotę „Czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny we wszystkich kościołach w Polsce z racji 100 lecia Odzyskania Niepodległości. O 18.00 Eucharystia i czuwanie z modlitwą różańcowa do godz. 21.00.
Zapraszamy KŻR oraz wszystkie wspólnoty.

6. 11 listopada w przyszłą niedzielę Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 12.00. Zapraszamy poczty sztandarowe.

7. Podczas kwesty na cmentarzu parafialnym w Łochowie na odbudowę pomnika „POLEGŁYM i POMORDOWANYM” zebrano kwotę 5,099,53 zł.