OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Przywitanie nowego Proboszcza parafii ks. kan. dra Romana Szmurło będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę na Mszy Świętej godz. 12.00 – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej za posługę ks. Romana Kowerdzieja i Boże błogosławieństwo dla nowego księdza Proboszcza.

2. OPŁATKI w tym tygodniu będą roznoszone w ustępującej kolejności
Os. Zatorze
Sadyba
ul. Wyszkowska i ul. boczne
ul. Nowowiejska i ul. boczne
al. Łochowska

3. W najbliższą sobotę 1 grudnia nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P wraz z różańcem i rozmyślaniem
4. Najbliższa niedziela rozpoczyna nowy rok liturgiczny ADWENT – przygotowujący do Świąt Bożego Narodzenia. Roraty będą w naszym kościele w środy i soboty.

5. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą w dniach 16-18 grudnia

6. W II niedzielę adwentu koncert ligawek, a o godz. 12.00 – 9 grudnia Msza w intencji pszczelarzy

7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 1 grudnia pielgrzymkę autokarową do Torunia. Wyjazd o 4.30 sprzed Kościoła. Zapisy u Pani Jadwigi Berezy.

8. Orszak Trzech Króli – zachęcamy rodziny do szycia strojów rodzinnych, które wezmą udział w konkursie, oraz zachęcamy do głosowania na nagrody, korony, śpiewniki i wielbłąda. Jak dotąd mamy 1 miejsce w Polsce, a głosowanie do piątku, tym bardziej zachęcamy i zapraszamy do włączenia się.

9. Co trzeba by było zrobić:
– wejdź na stronę: orszak.org/konkursy
– zjechać trzeba na sam dół
– wybierz miejscowość: ŁOCHÓW
– wpisz swój adres mailowy (UWAGA! Jeśli link nie przychodzi od razu, należy poczekać do 1h i sprawdzić czy nie został umieszczony w spamie).
– akceptuj regulamin konkursu
-kliknij zapisz
– kliknij w link, który dostaniesz w skrzynce ( może być w spanie).

10. TORBY CARITAS – kto wziął torbę, zachęcamy by przyniósł ją do kaplicy bocznej.

11. Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do 1 Komunii Świętej w tą niedzielę po Mszy na 12.00. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.

12. Różą Różańcowa za mężów i żony. W parafii powstają róże różańcowe. Wystarczy odmówić za współmałżonka 10-tek różańca dziennie, grafik będzie rozsyłany drogą elektroniczną, chętnych zapraszamy do zakrystii, informujemy że nie będzie spotkań, oraz że modlić się w róży mogą osoby za zmarłych małżonków, wdowy i wdowcy. Węicej informacji u Pani Joanny Murawskiej oraz u Pana Tomasza Białek.

13. Na korytarzu przy zakrystii zostały zamontowane tablice ze zdjęciami z budowy naszego kościoła.

14. Zapisy na Bal Sylwestrowy dla młodzieży u ks. Piotra
dobry Łochów wielbłąd