ferie
FERIE W PARAFII ŁOCHÓW
HANGAR – 50 miejsc
12.00-13.00
warszawa – Targówek + Mc Donalds
 
1. Bereza Adrian
2. Borysiuk Antek
3. Brzezicki Jakub
4. Bylak Radek
5. Chądzyński Sebastian
6. Chojecki Mateusz
7. Chojecki Michał
8. Chrupek Weronika – OPIEKUN KSM
9. Cengelenga Kacper
10. Dąbkowska Ola
11. Fabisiak Gracjan
12. Fabisiak Krystian
13. Gierej Filip
14. Grabkowski Adaś
15. Gromek Hubert
16. Iska Zuzia
17. Jarosz Hubert
18. Jarosiewicz – rezerwacja
19. Jarosiewicz – rezerwacja
20. Kalbarczyk Mateusz
21. Kasztelan Emilka
22. Kądziela Mateusz
23. Kotulska Maja
24. Madaliński Jakub
25. Olton Patrycja
26. Olton Ola
27. Oniśk Adrian
28. Pełka Sandra
29. Pękul Dominika – OPIEKUN KSM
30. Pękul Julia – OPIEKUN KSM
31. Podgórski Grzegorz
32. Podgórski Łukasz
33. Podgórska Natalia
34. Przybysz Zuzia
35. Puchta Bartek
36. Puchta Paweł
37. Rudnik Filip
38. Równy Tomasz
39. Skonieczna Amelia
40. Styś Zuzia
41. Szymanik Kamil
42. Turczyński Karol
43. Turczyński Szymon
44. Wierzchołowski Jurek
45. Woloska Aleksandra
46. Woźniak Michał
47. Wróblewski Dominik
48. Wróblewski Patryk
49. Żak Maciej
50. Żak Mariusz
 
REZERWA
Wieliczko Agata
Bzdak Wojtek
Kośnik Kacper
 
JACHRANKA – BASEN
– 2 godziny: 9.00 -11.00
wyjazd spod Kościoła 7.30
czepków nie trzeba
Mc Donalds
50 miejsc
 
1. Bereda Lena
2. Bereza Adrian – OPIEKUN KSM
3. Brzezicka Iza
4. Brzezicki Jakub
5. Bylak Radek
6. Cengelenga Kacper
7. Chojecki Mateusz
8. Chojecki Michał
9. Dąbkowska Ola
10. Fabisiak Krystian
11. Gierej Filip
12. Gromek Hubert
13. Jarosz Hubert
14. Jarosiewicz – rezerwacja
15. Jarosiewicz – rezerwacja
16. Jarosiewicz Piotr ks.
17. Kalbarczyk Mateusz
18. Koroś Bartosz
19. Kośnik Kacper
20. Kotarba Ania
21. Kotulska Maja
22. Madaliński Jakub
23. Matusik Magda
24. Molska Weronika
25. Nadaj Eryk
26. Pełka Sandra – OPIEKUN KSM
27. Puchta Bartek
28. Puchta Paweł
29. Równy Tomasz
30. Skwarski Szymon
31. Staniszewski Przemek
32. Styś Zuzia
33. Szczapa Bartosz
34. Szymanik Kamil – OPIEKUN KSM
35. Turczyński Karol
36. Turczyński Szymon
37. Wierzchołowski Jurek
38. Witowska Zuzia
39. Zieniewski Dawid
40. Żak Maciej
41. Żak Mariusz
 
KINO 50 miejsc – wolne 25 miejsc (jaki film jeszcze w tym tygodniu podam)
 
1. OPIEKUN
2. OPIEKUN
3. OPIEKUN
4. Ks. Przemek
5. Radek Bylak
6. Julia Sobolewska
7. Gabrysia Sobolewska
8. Mateusz Kądziela
9. Gabrysia Lewsza
10. Jakub Madaliński
11. Hubert Jarosz
12. Jakub Brzezicki
13. Krystian Fabisiak
14. Gracjan Fabisiak
15. Mateusz Kalbarczyk
16. Michał Woźniak
17. Kacper Cengelenga
18. Zuzanna Styś
19. Dominik Sobolewski
20. Kądziela Mateusz
21. Madaliński Jakub
22. Wierzchołowski Jurek
23. Żak Maciej
24. Żak Mariusz
25. Lena Bereda
 
FIFA
 
1 kategoria – Szkoła Podstawowa
 
1. Mateusz Biernat (V kl.)
2. Jakub Biernat (LO?)
3. Jakub Madaliński (IV)
4. Hubert Jarosz (IV)
5. Jakub Brzezicki (kandydat)
6. Maksymilian Kopania (V)
7. Kacper Kopania (VII)
8. Krystian Fabisiak (II)
9. Gracjan Fabisiak (7 lat)
10. Mateusz Kalbarczyk (II)
11. Filip Rudnik (V)
12. Dziecko z Julina (VI)
13. Dziecko z Julina (VII)
14. Dziecko z Julina (V)
15. Dziecko z Julina (VI)
16. Wierzchołowski Jurek (pod.)
17. Gierej Filip (pod)
18. Rudnik Filip (pod)
19. Madaliński Jakub (pod)
20. Dominik Sobolewski (IV)
21. Król Igor (IV)