Chcąc uczcić pamięć wielkiego Polaka dnia 15 czerwca w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Łochowie odbył się niezwykły koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Lwowskiej, która jest częścią Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lwowskiej INSO. Ksiądz Arkadiusz powitał artystów, dyrygenta a zarazem Dyrektora Obwodowej Filharmonii Lwowskiej Pana Wołodymyra Sywochipa, który od wielu lat uczestniczy we współtworzeniu „Międzynarodowego Festiwalu – Odkrywamy Paderewskiego” we Lwowie, Pana Adama Bala, Burmistrza Łochowa Pana Roberta Gołaszewskiego, Dyrektora Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury oraz licznie przybyłych gości.
Artyści z Orkiestry Kameralnej Filharmonii Lwowskiej dali przepiękny koncert pokazując w jaki sposób można w dzisiejszym świecie dzielić się talentami, którymi Pan Bóg ich obdarował. Dostarczyli niezapomnianych wrażeń, przez co przybyli goście długo oklaskiwali ich brawami.
Dziękujemy na ręce organizatorów: Gminy Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, oraz Kościół Parafialny Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Łochowie.

ZAPRASZAMY DO GALERII