S Y L W E S T E R
 
 
 
Bezalkoholowy Bal Młodzieżowy w łochowskim pałacu
 
– zapisy: ks. Piotr Jarosiewicz, fb, 518 345 040,
– dania ciepłe, napoje, przekąski
– gry i zabawy
– konkurs na króla i królową balu
– fajerwerki
– ilośc miejsc ograniczona – tak by każdy siedział
– koszt: 60 zł.
 
LISTA SYLWESTER – MŁODZIEŻ – BAL :)
 
1. Akonom Anna
2. Akonom Piotr
3. Bala Julia
4. Bala Paulina
5. Bańska Julia
6. Białous Aleksandra
7. Bieguńska Marlena
8. Bieliński Cezary
9. Bereza Adrian
10. Boratyńska Zuzia
11. Boryszewska Kamila
12. Budnicka Alicja
13. Chądzyński Sebastian
14. Chrupek Weronika
15. Ciulak Hanna
16. Cyran Dawid
17. Dąbrowska Milena
18. Dobosz Karolina
19. Dybka Natalia
20. Fedorczyk Kacper
21. Filipiak Mateusz
22. Filipiak Olga
23. Filipowcz Julia
24. Fortman Iza
25. Frąckiewcz Maciej
26. Frąckiewicz Patrycja
27. Gabelski Michał
28. Gajewska Eliza
29. Gągolewski Piotr
30. Gołaszewski Marek
31. Gołębiewska Nikola
32. Gołębiewska Wiktoria
33. Górecka Ania
34. Górska Karolina
35. Grabowska Zuzia
36. Grodkowska Kamila
37. Gromek Hubert
38. Grudziąż Oliwia
39. Grzymała Piotrek
40. Hlebowicz Anna
41. Jabłonowska Wiktoria
42. Jarosiewicz Piotr
43. Jarosiewicz Piotr – rezerwacja
44. Jarosiewicz Piotr – rezerwacja
45. Jarosiewicz Piotr – rezerwacja
46. Jarosiewicz Piotr – rezerwacja
47. Jarosiewicz Piotr – rezerwacja
48. Jaroszewska Sandra
49. Jarosz Marysia
50. Kalata Karolina
51. Kalata Sylwia
52. Kielan Małgorzata
53. Kocon Wiktoria
54. Koroś Bartek
55. Koroś Karolina
56. Koroś Milena
57. Kośnik Kacper
58. Kośnik Julia
59. Karczmarczyk Sandra
60. Kasztelan Emilka
61. Kokoszka Ula
62. Kopania Mateusz
63. Kozioł Olaf
64. Kryłowicz Oliwia
65. Krysik Mikołaj
66. Kobylińska Natalia
67. Komorowski Damian
68. Komorowska Kasia
69. Koroś Gabrysia
70. Kotarba Ania
71. Kowalczyk Kinga
72. Kruk Julia
73. Kruk Karolina
74. Kubis Martyna
75. Kuć Weronika
76. Kujawski Kacper
77. Kulik Patrycja
78. Kurek Patryk
79. Lichocki Eryk
80. Lis Inka
81. Lurbecka Maja
82. Makosiej Weronika
83. Makowiecka Martyna
84. Marczak Natalia
85. Matusik Madzia
86. Matusik Natalia
87. Mitkowski Łukasz
88. Moleń Adrian
89. Oniszk Kacper
90. Osemka Adrian
91. Ostrowska Martyna
92. Parys Partycja
93. Pełka Sandra
94. Pękul Dominika
95. Pękul Weronika
96. Podgórski Grzegorz
97. Podgórska Weronika
98. Przewódzka Patrycja
99. Przybyłowska Julia
100. Przybysz Patrycja
101. Puchta Paweł
102. Pycz Anita
103. Pycz Zuzia
104. Pyźlak Julia
105. Radecka Sandra
106. Rek Dominika
107. Rosłon Natalia
108. Skonieczna Klaudia
109. Skwarski Szymon
110. Snopkiewicz Daniel
111. Siuchta Jakub
112. Siuchta Karolina
113. Siwek Mariusz
114. Starnawska Alicja
115. Stolarska Ala
116. Strąk Kinga
117. Strąk Kuba
118. Strąk Natalia
119. Styś Damian
120. Styś Oliwia
121. Styś Wiktoria
122. Suchecka Aleksandra
123. Sulich Jakub
124. Szczęśna Julita
125. Szymanik Kamil
126. Szymańska Wiktoria
127. Świętochowska Lena
128. Telak Paweł
129. Tężyński Mateusz
130. Trojan Julia
131. Turczyński Karol
132. Turek Piotr
133. Tywońko Karolina
134. Urbanowska Natalia
135. Wieliczko Agata
136. Wierzchołowski Jurek
137. Wikieł Justyna
138. Wycech Dawid
139. Zalewska Sandra
140. Zalewska Zuzia
141. Zengota Bartek
142. Żukowska Magdalena
 
REZERWA
 
Styś Klaudia
Styś Klaudia
Styś Klaudia
1 dobry plakacik