Z inicjatywy młodzieży zrzeszonej w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży w par. w Łochowie, dzięki uprzejmości Właściciela Pałacu Pana Władysława Grochowskiego, który zgodził się na bal sylwestrowy w Pałacu, dzięki Pani Dyr. Alekasndrze Latek-Mastalerz, koordynatorce całości wydarzenia, oraz Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  współorganizujących i współfinansujących bal bezalkoholowy dla młodzieży ponad dwustu młodych ludzi mogło uczestniczyć takim wydarzeniu.

Spotkanie rozpoczęła wspólna Eucharystia na zakończenie roku w której młodzi ludzie dziękowali Bogu za łaski jakimi ich obdarzył, oraz otwierali się na to co im On przygotował w nadchodzącym nowym roku.

Następnie uczestnicy balu przejechali do Pałacu w których zostali powitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. Co godzina uczestnicy mogli brać udział w konkursach w których nie tylko dobrze się bawili, ale także wygrywali cenne nagrody. Obecne były także tańce integracyjne i wspólnotowe zabawy. O północy nastąpił pokaz sztucznych ogni oraz po powrocie wybór króla i królowej balu, wspólne zdjęcie i dalszy ciąg zabawy. O godzinie czwartej rano młodzież wybawiona, zadowolona i trzeźwa wróciła do domu.

Dziękując za piękny i dobry czas zabawy bez używek, z modlitwą i dobrą atmosferą już dzisiaj zapraszamy na kolejne inicjatywy naszej wspólnoty KSM-u.1.