WIELKI CZWARTEK

Msza Wieczerzy Pańskiej

PRÓBA 19.00 – przy Zakrystii

FUNKCJE

Komentarze – P. Tomasz Gródkowski

Trybularz – Marcin Krupa ( wejście, chwała tobie, dary po ampułkach, przejście do ciemnicy)

Łódka – Hubert Pełka

Krzyż – Hubert Gromek

Świece ( wejście, chwała tobie, przejście do ciemnicy)

– Radek Bylak

– Jurek Wierzchołowski

Ministranci dzwonków

– Oskar Bobrowicz

– Piotr Pycz

– Kopania Kacper

 

Kołatki

– Adam Kowalski

– Maciek Styś

Kielich – Filip Gierej

Ampułki – Kacper Dobrzeniecki

Lavabo – Filip Gierej

Czytanie – Hubert Gromek

Czytanie – Jurek Wierzchołowski

Modlitwa wiernych – Adam Kowalski

Pateny

– Karol Turczyński

– Krystian Pękul

– Grzegorz Podgórski

– Żak Maciej

– Żak Mariusz

 

Welon – do przejścia do Ciemnicy – Krystian Pękul / x2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ

Liturgia na Cześć Męki Pańskiej

PRÓBA 19.00 – przy Zakrystii

FUNKCJE

Dywanik do zakrystii – Filip Gierej

1 Czytanie  – P. Adam Grabkowski

2 Czytanie  – P. Ewa Sulowska

 

1 Krzyż wniesiony później po Modlitwie wiernych – Paweł Gołaszewski

Świece wniesione później po Modlitwie wiernych

– Radek Bylak

– Jurek Wierzchołowski

Ministranci kołatek

– Adam Kowalski

– Maciej Styś

 

Pateny

– Karol Turczyński

– Krystian Pękul

– Grzegorz Podgórski

– Żak Maciej

– Żak Mariusz

 

Procesja do grobu

Welon – do przejścia do Ciemnicy – Krystian Pękul / x2

Mikrofon – Karol Miszczuk

Księga – Paweł Gołaszewski

Trybularz – Marcin Krupa

Łódka – Hubert Pełka

 

 

1 krzyż – dojdziecie po odsłonięciu

Taca – Turczyński Karol

Ręczniczek – Krystian Pękul

 

2 krzyż – Hubert Gromek

Taca – Grzegorz Podgórski

Ręczniczek – Łukasz Podgórski

 

3 krzyż – Dawid

Taca – Maciej

Ręczniczek – Tomek

 

ZMIANY ROTACYJNE CO 3 MIN. WSZYSCY MINISTRANCI

 

WIGILIA PASCHALNA W WIELKĄ NOC

PRÓBA 19.00 – przy Zakrystii

 

 

 

Krzyż – Hubert Gromek

Świece

– Radek Bylak

– Jurek Wierzchołowski

Trybularz – Paweł Gołaszewski

Łódka – Karol Miszczuk

Grona – Krystian Pękul

Rylec – Maciej Styś

Paschał – Hubert Pełka

Mikrofon – Filip Gierej

Księga – Kacper Dobrzeniecki

Dzwonki

 – Dawid Zieniewski

– Bartek Ziółkowski

 – Bartosz Koroś

 – Mateusz Kądziela

Sygnaturka

Paweł Puchta

Czytania

  1. P. Jacek Niewiadomski – Rdz. 1, 1. 26-31a
  2. P. Jerzy Kosiorek – Wj 14. 15-15,1
  3. P. Tomasz Białek – Ba 3, 9-15. 32-4,4
  4. P. Michał Ziembowski – Ez 36,16-17a. 18.28
  5. P. Marek Sulowski – Rz 6, 3-11

 

Min. Ołtarza – 

Kielich Filip Gierej

Ampułki Kacper Dobrzeniecki

Lavabo Filip Gierej

Woda Święcona – Dawid Kostaciński

 

Pateny

– Karol Turczyński

– Krystian Pękul

– Grzegorz Podgórski

– Żak Maciej

– Żak Mariusz