FERIE

HANGAR – 50 miejsc

– poniedziałek 4 lutego 2019

– wyjazd 10.30 spod kościoła

– 12.00-13.00

– koszt: 40 zł ( bilet + skarpetki kto nie ma + autobus)

Warszawa – Targówek + Mc Donalds

1. Bereza Adrian

2. Borysiuk Antek

3. Brzezicki Jakub – 40zł.

4. Bylak Radek

5. Bzdak Wojtek

6. Chądzyński Sebastian

7. Chojecki Mateusz

8. Chojecki Michał

9. Chrupek Weronika – OPIEKUN KSM

10. Cengelenga Kacper

12. Dąbkowska Ola

13. Fabisiak Gracjan

14. Fabisiak Krystian

15. Gierej Filip

16. Grabkowski Adaś

17. Gromek Hubert

18. Gromek Jakub

19. Jarosiewicz – rezerwacja

20. Jarosiewicz – rezerwacja

21. Kalbarczyk Mateusz

22. Kasztelan Emilka

23. Kądziela Mateusz

24. Kośnik Kacper

25. Kotulska Maja

26. Madaliński Jakub

27. Oniśk Adrian

28. Pełka Sandra

29. Pękul Dominika – OPIEKUN KSM

30. Pękul Julia – OPIEKUN KSM

31. Podgórski Grzegorz

32. Podgórski Łukasz

33. Podgórska Natalia

34. Podgórski Szymon

35. Przybysz Zuzia

36. Puchta Bartek

37. Puchta Paweł

38. Rudnik Filip

39. Równy Tomasz

40. Skonieczna Amelia

41. Styś Zuzia

  1. Szymanik Kamil

  2. Świętoń Maciej

43. Turczyński Karol

44. Turczyński Szymon

45. Wierzchołowski Jurek

46. Woloska Aleksandra

47. Wróblewski Dominik

48. Wróblewski Patryk

49. Żak Maciej

  1. Żak Mariusz

Rezerwa

Siuchta Karolina

JACHRANKA – BASEN

  • Wtorek – 05.02.2019

  • Koszt: 40 zł (autobus, 2 godz, basenu)

– wyjazd spod Kościoła 7.30

– 2 godziny: 9.00 -11.00

czepków nie trzeba

Mc Donalds

50 miejsc

1. Bereda Lena

2. Bereza Adrian – OPIEKUN KSM

3. Brzezicka Iza – 40 zł

4. Brzezicki Jakub – 40 zł.

5. Bylak Radek

6. Cengelenga Kacper

7. Chojecki Mateusz

8. Chojecki Michał

9. Cyran Dawid

10. Dąbkowska Ola

11. Denis Filip

12. Fabisiak Krystian

13. Federczyk Patryk

14. Gajewska Eliza

15. Gierej Filip

16. Górecka Alicja

17. Gromek Hubert

18. Jarosiewicz – rezerwacja

19. Jarosiewicz – rezerwacja

20. Jarosiewicz Piotr ks.

21. Kalbarczyk Mateusz

22. Koroś Bartosz

23. Kośnik Kacper

24. Kotarba Ania

25. Kotulska Maja

26. Madaliński Jakub

27. Matusik Magda

28. Molska Weronika

29. Nadaj Eryk

30. Oniśk Adrian

31. Pełka Sandra – OPIEKUN KSM

32. Perzyński Maciej

33. Puchta Bartek

34. Puchta Paweł

35. Pycz Piotr

36. Reluga Eliza

37. Równy Tomasz

38. Skwarski Szymon

39. Staniszewski Przemek

40. Styś Zuzia

  1. Szymanik Kamil – OPIEKUN KSM

  2. Świętoń Jakub

43. Turczyński Karol

44. Turczyński Szymon

45. Wierzchołowski Jurek

46. Winnicka Marysia

47. Witowska Zuzia

48. Zieniewski Dawid

49. Żak Maciej

  1. Żak Mariusz

REZERWA

Jabłonowska Wiktoria

Jaroszewska Sandra

Podgórski Łukasz