1. Opłatki w tym tygodni Pan Leszek – mąż Pani Organistki będzie roznosił na ulicach: Węgrowskiej, Osiedlu przy Węgrowskiej, ul. Sikorskiego, ul Dębowej, i ul. Okrężnej.
 2. Dziś I Niedziela Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo adwentowe zwane Roratami. W naszej Parafii we środy i soboty o godz. 18.00. Dzieci przynoszą lampiony i serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami jako dar dla Pana Jezusa. 
 3. W pierwszy Czwartek miesiąca modlimy się w intencji dobrych powołań do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym. Całodniowa Adoracja  Najświętszego Sakramentu w kaplicy wystawienia od 7.30 do Apelu czyli 21.00. O godzinie 9, 12.00 i 15.00 Różaniec. Zachęcamy do czuwania wraz z  Jezusem. 
 4. W tym tygodniu I Piątek miesiąca.  Dziękujemy Jezusowi za Jego miłość do nas. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź. Eucharystia o godz. 18.00. Prosimy o skorzystanie z Sakramentu Pokuty  w ciągu tygodnia, gdyż w piątek jedziemy z pomocą rekolekcyjną w spowiadaniu do sąsiednich parafii. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca po południu odwiedziny chorych ze spowiedzią i komunią .
 5. W sobotę, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP –jedna z najważniejszych uroczystości maryjnych roku liturgicznego. W naszej Parafii Eucharystia o godz. 7.00, 12 .00 (godzina łaski) i 18.00.  Oprawę muzyczną na mszy św. o godz. 12.00 zapewnia schola dziecięca. 
 6. W przyszłą niedzielę, 9 grudnia , zbiórka do puszek na potrzeby „Kościoła na Wschodzie”. Pracuje tam wielu kapłanów naszej Diecezji. Pomóżmy im w ich posłudze. Bóg zapłać!
 7. Wypełnione torby Caritasu można przynosić do kaplicy bocznej. 
 8. Zebranie Rady Parafialnej w poniedziałek po Mszy św. o godzinie 18.00.
 9. Gdyby Ktoś zechciał przekazać choinki do naszej Parafii, bylibyśmy wdzięczni…
 10. Są do wzięcia koperty w ramach akcji Caritas naszej Parafii „Rodzina Rodzinie” . Paczki przynosimy do 15. 12. Serdeczne „Bóg zapłać!” 
 11. Orszak III Króli. Oficjalne wyniki będą znane  w poniedziałek. Po zakończonym głosowaniu nasza Parafia zajęła I miejsce w Polsce. Wielbłąd 6 stycznia jest nasz! Podziękowania wszystkim, którzy głosowali na naszą Wspólnotę i tym Wszystkim, którzy do zdobycia tej Pierwszej  Nagrody się przyczynili.  Przygotujmy  się do tego wydarzenia jak najstaranniej. Rodziny zachęcamy do szycia przebrań na tę Uroczystość. 
 12. Wzorem lat ubiegłych będzie żywa szopka pod naszym kościołem. Zaangażowani w to przedsięwzięcie są panowie Andrzej Boguszewski, Jacek Jaczeski, Rafał Koroś pod kierownictwem p. Krzysztofa Kucia. Dziękujemy!
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela, Gościa Niedzielnego oraz Tygodnika „Idziemy”.