1. Opłatki w tym tygodniu – Pan Leszek – mąż Pani Organistki będzie roznosił w następującym porządku: Poniedziałek; ul. Kolejowa, ul. Kościuszki,
Wtorek: ul. Długa.
Do kogo by Pan Leszek nie dotarł z opłatkiem zapraszamy bezpośrednio do Pani Organistki na chór.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę w wysokości 1000 zł na budowę ołtarza od anonimowego ofiarodawcy.

3. Serdeczne podziękowania składam Wspólnocie Domowego Kościoła za ofiarę w wysokości 2000 zł na budowę ołtarza.

4. Dziękujemy Panom z grupy Pana Krzysztofa Kucia za przygotowanie budynku szopki zewnętrznej.

5. Dziś o 11.30 spod Kościoła wyjeżdża autokar na pogrzeb śp. Wacławy, Mamy ks. Romana Kowerdzieja.

6. Rozpoczynamy Rekolekcje. Msze św. w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00, 10.00 , o 12.00 dla Dzieci i Młodzieży, o 18.00 i o 20.00. Taca z wtorku jest przeznaczona dla Księdza Rekolekcjonisty.

7. Serdeczne podziękowanie składamy p. Małgosi Ścigockiej oraz p. Robertowi Marczakowi za ciasto na nasze rekolekcje.

8. Przy wyjściu z Kościoła możemy nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (5, 10, 15).
Zgłaszamy chorych , którzy pragną pojednać się z Panem Bogiem i przyjąć Go do serca. Udamy się do nich we czwartek od godziny 15.00.

9. Roraty we środę i sobotę o godz. 18.00. Dzieci przynoszą lampiony oraz serduszka z dobrymi czynami.
Obraz Jezusa Miłosiernego prosimy przed Świętami przynieść do Kościoła. Dalsza peregrynacja po Nowym Roku.
10. W Parafii powstała Wspólnota Różańcowa „Za mężów” oraz Wspólnota Różańcowa „Za żony”. Ogłaszamy zapis do „Wspólnoty dla zapracowanych”. Nie trzeba się spotykać, tylko odmówić 10 różańca dziennie. Mogą zapisywać się również wdowy i wdowcy oraz panny i kawalerowie. Zapisy u p. Joanny Murawskiej i p. Tomasza Białek. Informacja w zakrystii.

11. KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY Dziękujemy rodzicom i dzieciom ze scholi, którzy już przynieśli piękne unikatowe stroiki na nasz kiermasz, zachęcamy pozostałych chętnych do włączenia się a wszystkich parafian zapraszamy na kiermasz już jutro po Mszach o 10.30, 12.00 i 19.00 (za tydzień będzie również sianko na stół wigilijny).
Cały dochód przeznaczony będzie na dokończenie zakupu nagłośnienia dla wspólnot śpiewających w naszej parafii oraz na nowe stroje dla scholi dziecięcej. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości parafian na poprzednich akcjach scholowych udało się już zakupić część planowanego sprzętu nagłośnieniowego, który jest wykorzystywany w czasie Mszy, nabożeństw i koncertów przez wspólnoty (m.in. nowoczesny mikser, dwie białe kolumny, odsłuchy, dwa mikrofony bezprzewodowe). Z całego serca – DZIĘKUJEMY ! !

12. Spotkanie odpowiedzialnych za Orszak Trzech Króli w środę po mszy wieczorowej ok 18.40 na plebanii serdecznie zapraszamy. Zachęcamy rodziny do szycia strojów rodzinnych.

13. Należność za sylwestra młodzieżowego można przynosić do zakrystii lub bezpośrednio do ks. Piotra – wszystkie informacje na stronach parafii.