Kapłaństwa swego się boję, kapłaństwa swego się lękam,

przed kapłaństwem w proch padam i przed kapłaństwem klękam”

 

28 października we wspomnienie św. Judy Tadeusza łochowscy parafianie mogli podziękować za przeszło trzydziestoletnią posługę kapłańską ks. prał. Tadeusza Osińskiego wieloletniego proboszcza, dziekana par. Niepokalanego Serca N.M.P. Tego dnia solenizant obchodzi bowiem swoje imieniny i jednocześnie 82 urodziny.

Ksiądz Prałat przewodniczył Eucharystii podczas której w imieniu parafian życzenia solenizantowi złożyła Para Rejonowa Domowego Kościoła Pan Jerzy i Jadwiga Kosiorek, w imieniu zaś władz miasta Burmistrz Łochowa – Pan Robert Golaszewski.
Księdzu prałatowi życzymy Bożego błogosławieństwa opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętego patrona – modlitwą ogarniamy także naszego księdza Biskupa Tadeusza Pikusa, który także obchodzi dzisiaj swoje imieniny.

e f

a b c d