23 września 2017 we wspomnienie św. O. Pio w par. M. B. Fatimskiej miała miejsce inauguracja roku Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Dzień ten poświęcony był przede wszystkim rekolekcjom dla animatorów i odpowiedzialnych za poszczególne wspólnoty działające w diecezjach łomżyńskiej, białostockiej i drohiczyńskiej.

Mszą Świętą o godz. 9.00 o. Krzysztof Kralka rozpoczął wspólnotową Eucharystię w której główny akcent padł na słowa św. Pawła do Tymoteusza : „Nakazuję…. w imię Jezusa Chrystusa ażebyś zachował przykazanie nieskalane, bez zarzutu…” Ojciec zachęcał animatorów w wejście w ciszę, w głębię, by chcieć zanurzyć się w Boga.

Po Mszy świętej wszyscy udali się do Szkoły Podstawowej nr 5, by uczestniczyć w konferencji i świadectwach. Następnie po przerwie nastąpiła modlitwa zawierzenia i pogłębiania wiary. Po przerwie obiadowej miała miejsce kontemplacja tajemnic różańca połączonych z modlitwą. Już dzisiaj zapraszamy na wielkie zawierzenie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, które odbędzie się 14 października w Wąwolnicy.