PARAFIA NIEPOKALANEGO SERCA

NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W ŁOCHOWIE

 

Jerycho Różańcowe

„Z Maryją idziemy i głosimy Jezusa”

 

Sobota

Dzień pierwszy: 13 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
 

19.30

 

 

Msza Święta

 

 
21.00 – 23.00 Radosna Młodzież KSM
23.00 – 1.00 Światła KR P. Rawińska
1.00 – 3.00 Bolesna KR P. Pękul,

KR P. Wróblewska

3.00 – 5.00 Chwalebna KR P. Ziółkowska, KR P. Pocenta

 

 

Niedziela

Dzień drugi: 14 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
5.00 – 7.00

 

Radosna

 

KR P. Ryszawa

Matki w modlitwie

7.00 – 9.00

 

Światła KRP. Podgórska

KR P. Rogala

9.00 – 11.00 Bolesna KR P. Kowalczyk

KR P. Gadomska

11.00 – 13.00 Chwalebna KR P. Siedlecka

KR P. Karaśkiewicz

Parafia Budziska

13.00 – 15.00

 

Radosna

 

KR P. Leśniewska

KR P. Kurczyńska

15.00 – 17.00

15.00

Światła

Koronka do Miłosierdzia Bożego

 

KR P. Skwarska

KR P. Dybkowska

17.00 – 19.00 Bolesna Domowy Kościół Rycerstwo Niepokalanej
19.00 – 21.00 Msza Święta  
21.00 – 23.00 Chwalebna Przyjaciele Oblubieńca
23.00 – 1.00 Radosna KR P. Rawińska
1.00 – 3.00 Światła KR P. Pękul

KR P. Wróblewska

3.00 – 5.00 Bolesna KR P. Ziółkowska,

KR P. Pocenta

Poniedziałek

Dzień trzeci: 15 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
5.00 – 7.00

 

Chwalebna KR P. Ryszawa

Matki w modlitwie

7.00 – 9.00

 

Radosna KRP. Podgórska

KR P. Rogala

9.00 – 11.00 Światła KRP. Kowalczyk

KR P. Gadomska

11.00 – 13.00 Bolesna KR P. Siedlecka

KR P. Karaśkiewicz

Parafia Budziska

13.00 – 15.00

 

Chwalebna

 

KR P. Leśniewska

KR P. Kurczyńska

15.00 – 17.00

15.00

Radosna

Koronka do Miłosierdzia Bożego

 

KR P. Skwarska

KR P. Dybkowska

17.00 – 19.00 Światła

 

Domowy Kościół,

Rycerstwo Niepokalanej

19.00 – 21.00 Msza Święta  
21.00 – 23.00 Bolesna Przyjaciele Oblubieńca
23.00 – 1.00 Chwalebna KR P. Rawińska
1.00 – 3.00 Radosna KR P. Pękul

KR P. Wróblewska

3.00 – 5.00 Światła KR P. Ziółkowska,

KR P. Pocenta

Wtorek

Dzień czwarty: 16 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
5.00 – 7.00

 

Bolesna KR P. Ryszawa

Matki w modlitwie

7.00 – 9.00

 

Chwalebna KRP. Podgórska

KR P. Rogala

9.00 – 11.00 Radosna KRP. Kowalczyk

KR P. Gadomska

11.00 – 13.00 Światła KR P. Siedlecka

KR P. Karaśkiewicz

Parafia Budziska

13.00 – 15.00

 

Bolesna

 

KR P. Leśniewska

KR P. Kurczyńska

15.00 – 17.00

15.00

Chwalebna

Koronka do Miłosierdzia

Bożego

 

KR P. Skwarska

KR P. Dybkowska

17.00 – 19.00 Radosna Domowy Kościół Rycerstwo Niepokalanej
19.00 – 21.00 Msza Święta  
21.00 – 23.00 Światła Przyjaciele Oblubieńca
23.00 – 1.00 Bolesna KR P. Rawińska
1.00 – 3.00 Chwalebna   KR P. Pękul

KR P. Wróblewska

3.00 – 5.00 Radosna KR P. Ziółkowska,

KR P. Pocenta

Środa

Dzień piąty: 17 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
5.00 – 7.00

 

Światła KR P. Ryszawa

Matki w modlitwie

7.00 – 9.00

 

Bolesna KRP. Podgórska

KR P. Rogala

9.00 – 11.00 Chwalebna KRP. Kowalczyk

KR P. Gadomska

11.00 – 13.00 Radosna KR P. Siedlecka

KR P. Karaśkiewicz

Parafia Budziska

13.00 – 15.00

 

Światła

 

KR P. Leśniewska

KR P. Kurczyńska

15.00 – 17.00

15.00

Bolesna

Koronka do Miłosierdzia

Bożego

 

KR P. Skwarska

KR P. Dybkowska

17.00 – 19.00

 

Chwalebna Domowy Kościół

Rycerstwo Niepokalanej

19.00 – 21.00 Msza Święta  
21.00 – 23.00 Radosna Przyjaciele Oblubieńca
23.00 – 1.00 Światła KR P. Rawińska
1.00 – 3.00 Bolesna KR P. Pękul

KR P. Wróblewska

3.00 – 5.00 Chwalebna KR P. Ziółkowska,

KR P. Pocenta

Czwartek

Dzień szósty: 18 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
5.00 – 7.00

 

Radosna KR P. Ryszawa

Matki w modlitwie

7.00 – 9.00

 

Światła KRP. Podgórska

KR P. Rogala

9.00 – 11.00 Bolesna KRP. Kowalczyk

KR P. Gadomska

11.00 – 13.00 Chwalebna KR P. Siedlecka

KR P. Karaśkiewicz

Parafia Budziska

13.00 – 15.00

 

Radosna

 

KR P. Leśniewska

KR P. Kurczyńska

15.00 – 17.00

15.00

Światła

Koronka do Miłosierdzia

Bożego

 

KR P. Skwarska

KR P. Dybkowska

17.00 – 19.00 Bolesna Domowy Kościół Rycerstwo Niepokalanej
19.00 – 21.00 Msza Święta  
21.00 – 23.00 Chwalebna Przyjaciele Oblubieńca
23.00 – 1.00 Radosna KR P. Rawińska
1.00 – 3.00 Światła KR P. Pękul

KR P. Wróblewska

3.00 – 5.00 Bolesna KR P. Ziółkowska,

KR P. Pocenta

Piątek

Dzień siódmy: 19 maja 2017r.

Godzina Część Różańca Świętego Czuwający
5.00 – 7.00

 

Chwalebna KR P. Ryszawa

Matki w modlitwie

7.00 – 9.00

 

Radosna KRP. Podgórska

KR P. Rogala

9.00 – 11.00 Światła   KRP. Kowalczyk

KR P. Gadomska

11.00 – 13.00 Bolesna KR P. Siedlecka

KR P. Karaśkiewicz

Parafia Budziska

13.00 – 15.00

 

Chwalebna KR P. Leśniewska

KR P. Kurczyńska

15.00 – 17.00

15.00

 Radosna

Koronka do Miłosierdzia

Bożego

 

KR P. Skwarska

KR P. Dybkowska

17.00 – 19.00 Światła Domowy Kościół Rycerstwo Niepokalanej
19.00 – 21.00 Msza Święta  

Po Mszy Świętej wspólne uwielbienie Naszego Pana zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Jest to też czas, w którym Pan zaprasza do mówienia świadectwa o Nim. Jeśli ktoś chciałby się podzielić tym, jak Pan działa w jego życiu, to zapraszamy do powiedzenia świadectwa.