30 listopada bieżącego roku w par. Niepokalanego Serca N.M.P. w  Łochowie po raz kolejny gościliśmy ks. Krzysztofa Kralkę – pallotyna z Lublina, który wraz z braćmi ze Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca przyjechał by spotkać się ze wspólnotami z naszej diecezji z Sarnak, Siemiatycz, Węgrowa i Łochowa.

Spotkanie rozpoczęło się w salce na dole pod Kościołem, gdzie wspólnie przybyłe wspólnoty mogły wsłuchać się w zachętę ks. Krzysztofa do codziennej formacji, czytania i nie zniechęcania się odnośnie rozważania Słowa Bożego w swoich wspólnotach.

Eucharystia – spotkanie z Bogiem – była zwieńczeniem i jednocześnie stałą się okazją do świadectwa, modlitwy i wspólnej radości z bycia blisko Pana, Jego Serca i Słowa. Natomiast po Jej zakończeniu trwając w obecności Chrystusa ukrytego  Najświętszym Sakramencie przybyli mogli uwielbiać i oddawać cześć i chwałę Jezusowi.

W tym miejscu dziękujemy duszpasterzom ze wspólnot, którzy zorganizowali przyjazd i byli razem ze swoimi wspólnotami: ks. Wojciechowi Wysockiemu, ks. Grzegorzowi Konopackiemu oraz ks. Grzegorzowi Zasłonce. Dziękujemy także na ręce Pani Magdy Siwek za zorganizowanie spotkania, prezentów i całej Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca z Łochowa za koordynację i wszystkie posługi przed, w trakcie i po Eucharystii.