Kto śpiewa dwa razy się modli – czyli Wielkanocny koncert chóru parafialnego w łochowskiej parafii.

W drugi dzień świąt Wielkanocnych w par. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Łochowie miał miejsce wielkanocny koncert w wykonaniu parafialnego chóru. Koncert przygotowała i zaaranżowała Pani Organistka Gabriela Krzanowska, śpiewał on pod batutą Pani Aliny Grądzkiej. Wykonał zaś pieśni solowe i wielogłosowe (Cieszę się Jezus zbawił mnie, Alleluja, Cieszę się Pan Bóg Syna dał, Chrystus Pan Boży Syn, Jezus Zwyciężył) w połączeniu z instrumentami (gitara, bęben, klawisze, kontrabas, tamburyn i przeszkadzajki) i śpiewem parafian, którzy nie tylko licznie odpowiedzieli na zaproszenie, ale także czynnie włączali się w śpiew przygotowany przez parafialny chór.

Warto nadmienić, że chór ma prawie rok, a w szeregi wstąpiło już ponad sto osób, które bardzo chętnie angażują się nie tylko w różne koncerty, ale także parafialne adoracje i wyjazdy diecezjalne.

Dziękując za posługę, dzielenie się talentami i ubogacanie śpiewem i postawą liturgii już dzisiaj zapraszamy na majowy koncert Maryjny.

LINK DO KONCERTU:

https://www.facebook.com/warszawa.gosc/videos/1184534991655254/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0