Par. Niepokalanego Serca N.M.P, wraz z Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łochowie, przy ogromnej życzliwości Pana Władysława Grochowskiego Prezesa Grupy Arche, który udostępnił młodym ludziom salę pałacową w Łochowie, pod przewodnictwem osób z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zorganizowała Bal Sylwestrowy na zakończenie minionego 2018 roku. Frekwencja z roku na rok rośnie i w noc sylwestrową zatrzymała się na 150 młodych osobach. Warto w tym miejscu dodać, iż Bal był bezalkoholowy.

Wspólne podziękowanie przybyła młodzież rozpoczęła od Eucharystii pod przewodnictwem ks. Proboszcza Romana Szmurło oraz zgromadzonych parafian, którzy złożyli Dobremu Bogu dziękczynienie za dar minionego roku. Po Mszy Świętej młodzież udała się do już wymienionego kompleksu pałacowego, gdzie po przywitaniu i błogosławieństwie ks. Proboszcza zaczął się bal.

Młodzież z oddziału KSM w Łochowie co pół godziny prowadziła zabawy z nagrodami, konkursy i tańce. O godz. 24.00 przy wspólnych pokazach laserowych powitali nowy rok i wrócili, rozstrzygnąć konkurs na króla i królową balu. Zabawa trwała do rana, rozpoczęta i zakończona modlitwą, przez co wszyscy wrócili do domów zadowoleni, wytańczeni i szczęśliwi.

Wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce Komisji ds. rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Panu Władysławowi Grochowskiemu za udostępnienie sali pałacowej, oraz młodzieży z oddziału KSM z Łochowa za zorganizowanie wspaniałego Balu Sylwestrowego.

48960157_2211639322221140_8469040187559641088_n

ks. Piotr Jarosiewicz