ks. PIotr Jarosiewicz 26993825_2018499881760568_6649461122003861631_nPod takim hasłem młodzież zrzeszona w KSM działającym przy par. Niepokalanego Serca N.M.P w Łochowie przy współorganizacji i współfinansowaniu Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łochowie mogła zorganizować czas wolny dla ponad 200 dzieci i młodzieży z Łochowa i okolic.

W drugim tygodniu ferii każdego dnia były wyjazdy i turnieje, które z jednej strony pozwoliły choć na chwilę oderwać się od codzienności życia młodych ludzi, a także budować wspólnotę, modlić się i poznawać nowe miejsca. I tak dzieci mogły uczestniczyć w wyjazdach do Jachranki – Aquaparku, parku trampolin w Warszawie, Kinie w Siedlcach, oraz Turnieju w fifę organizowanym w parafii. Za każdym razem dzieciom towarzyszyli wolontariusze z oddziału KSM w Łochowie oraz księża wikariusze.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób ferie udały się, młodzież była nie tylko zadowolona i wypoczęta, ale także dobrze wykorzystała czas, który został jej dany.