II Niedziela Zwykła 20 stycznia 2019 roku 

  1. Serdecznie zapraszam jutro Państwa Radnych na spotkanie z Panem mgr inż. konstruktorem Adamem Sadłowskim. Pan Inżynier przedstawi projekt konstrukcji stalowej wzmocnienia stropu oraz projekt ściany nośnej pod mozaikę.  Są to prace niewidoczne, bo w sali pod prezbiterium, ale niezbędne i konieczne. Bez konstrukcji wzmacniającej,  strop nie wytrzymałby ciężaru i napięć ołtarza, który  pragniemy w naszej Świątyni zbudować. 
  2. Jutro p. Stanisław Szcześniak z Ciechanowca rozpocznie demontaż witraża Ostatnia Wieczerza znad ołtarza głównego. Docelowo zostanie on umieszczony we wnęce okiennej nad chórem. 
  3. Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie z p. Jackiem Pulikowskim, doradcą życia rodzinnego i małżeńskiego, autorem publikacji, mężem i ojcem. Pan Jacek będzie mówił po każdej mszy św. Zapraszamy też na dwa spotkania tematyczne. Pierwsze po mszy św. o godz. 12.00. Jest to spotkanie dla ludzi niezamężnych i nieżonatych. Gorąco  zapraszamy młodzież i tych , którzy czują się młodymi i chcą zawrzeć sakramentalny związek małżeński lub mają z tym problem.  Drugie spotkanie tematyczne dla małżonków w każdym wieku i z każdym małżeńskim stażem. Rozpocznie się ono o godz. 17.30 i będzie trwało do godz. 19.00. Gorąco zapraszamy! 
  4. Serdeczne „Bóg zapłać” za bardzo życzliwe przyjęcie nas podczas wizyty duszpasterskiej . Dziękujemy za podwiezienie, odprowadzanie, poczęstunek. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które są przeznaczone na budowę ołtarza głównego do naszej Świątyni. Dziękujemy za podstawienie pojazdów.  Porządek kolędy w tym tygodniu:

– poniedziałek, 21 stycznia, od 15.00 – ul. Kościuszki (27) – 1 ksiądz, ul. Targowa (18) i Świerkowa (11), domy przy Alei Łochowskiej /Sadyba (7) oraz ul. Wspólna (11) – 2 kapłanów (początek od Sadyby od Barchowa (1 kapłan) i od Wspólnej (1 kapłan). 

– wtorek , 22 stycznia, od 15.00,  ul. Prusa i Krótka (28) – 1 kapłan , ul. Mickiewicza (45) – 2 księży. 

– środa , 23 stycznia , od 15.00 Aleja Węgrowska (numery parzyste od strony Topazu), (1 ksiądz) , ul. Wyspiańskiego (31) i ulice pięknych kwiatów – 2  księży .  

– Czwartek , 24 stycznia , od 15.00 , ul. Szkolna + Folwarczna (36) – 2 księży  , 

– Piątek , 25 stycznia , od 15.00; ul. Sadowa i Cicha (25) (1 ksiądz), ul. Żytnia ( 23) (1 ksiądz),  Ul. Jana Kazimierza (24 ) – 1 ksiądz

– Sobota – kolędy nie ma. Ks. Biskup odwiedza nasz Dekanat po kolędzie. 

– Poniedziałek 28 stycznia , od 14.00 ; Aleja Węgrowska (numery nieparzyste (77) (3 księży)

– Wtorek , 29 stycznia , Spokojna i Parkowa (27) oraz Tych, którzy byli w pracy i nie mogli nas przyjąć. Prosimy o zgłoszenia. 

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś wiele ciekawych artykułów zarówno w Tygodniku Niedziela , jak i „Gościu Niedzielnym” czy też Tygodniku „Idziemy”!