VI Niedziela Zwykła 17 lutego 2019

1. Trwają prace nad wzmocnieniem stropu. W najbliższym tygodniu będą kontynuowane nad grotą dla Figury Niepokalanej. Już wkrótce rozpoczniemy działania z przygotowaniem ściany nośnej. Krótko mówiąc – będzie brudno, jak to podczas remontu. Musimy okazać cierpliwość i zrozumienieJ Myśleliśmy, iż rama witraża z okna na ołtarzem będzie bezpośrednio pasować do otworu nad chórem. Niestety, są konieczne przeróbki które wykonuje Firma Pana Bogdana Snopkiewicza.

2. W związku z obchodami 50-lecia nadania praw miejskich dla Łochowa, Pan Burmistrz zwraca się z uprzejmą prośbą do Mieszkańców, posiadających archiwalne fotografie dokumentujące miejsca oraz wydarzenia z przeszłości naszego miasta. Wybrane zdjęcia zostaną zeskanowane i wykorzystane do działań promujących jubileusz. Fotografie prosimy dostarczać do Urzędu Miejskiego w Łochowie, gdzie zostaną zeskanowane i opisane, a oryginały pozostaną w Państwa posiadaniu. Można także zeskanowane zdjęcia nadsyłać na adres e-mail: promocja@lochow.pl

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek 22 lutego, msza św. o 18.00 , po niej spotkanie formacyjne. Będzie ksiądz Gość.

4. Za tydzień w niedzielę 24 lutego już po raz dziesiąty w ramach akcji „Podaruj kroplę miłości” na placu przy kościele w Łochowie będzie można honorowo oddać krew. Tradycyjnie zbiórka będzie prowadzona w ambulansie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Wszystkich chętnych do podzielenia się tym bezcennym darem serdecznie zapraszamy. Zbiórka od 9-13!

5. Zachęcamy do nabywania tygodników „Niedziela” , „Gość Niedzielny” oraz „Idziemy”.