II Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2019 r

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę przesłaną na nasze konto parafialne w wysokości 1000 zł z przeznaczeniem na budowę ołtarza głównego do naszej Świątyni. 
  2. W przyszłą niedzielę Spotkanie z członkami Wspólnoty trudnych małżeństw Sychar. 
  3. Także w przyszłą niedzielę po Mszy na 12.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi sie do I Komunii Świętej. 
  4. We wtorek , 19 marca, Uroczystość św. Józefa , Męża Maryi i Opiekuna Bożej Dzieciny, Patrona Mężczyzn i Rodzin. Zapraszam wszystkich na Eucharystie w tym dniu. W sposób szczególny gorąco zapraszam wszystkich Mężczyzn naszej Parafii. Gorąco zachęcam do przybycia Panów z męskich wspólnot różańcowych. Chciałbym po mszy św. o godz. 18.00 z Panami na chwilę się spotkać.  
  5. Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej , w piątek – dzieci o 17.15 a młodzież i dorośli o 20.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 18.15. 
  6. Nasza Diecezja poprzez Księdza Biskupa i Zelatorkę Diecezjalną Wspólnot Różańcowych zachęca do podjęcia postu o chlebie i wodzie w intencji Papieża Franciszka, biskupów i kapłanów w okresie Wielkiego Postu. Dekanat Łochowski w dniach 26, 27, 28 marca 2019. Na stoliku jest lista. Proszę o zapisywanie się na nią. 
  7. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy.