OGŁOSZENIA PARAFILANE:
 
IV Niedziela Wielkiego Postu 31 marca 2019 r
 
1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na budowę naszego ołtarza głównego. Jedna w wysokości 2200 zł , druga wysokości 340 zł.
 
2. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Bogdanowi Snopkiewiczowi oraz Jego Firmie za inicjatywę, projekt i bezpłatne wykonanie metalowej kraty, która została zamocowana przed grotą Niepokalanej. Prosimy o to, aby nie ozdabiać figury różańcami, kwiatami i innymi elementami, które w zamyśle autorów miałyby grotę upiększyć.
4. Trwa budowa ściany nośnej. Jest to poważne przedsięwzięcie. Nowa ściana o różnym przekroju, zbrojona.
 
5. Zapraszamy na Gorzkie Żale , w każdą niedzielę o 18.15 oraz Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17.15 dla dzieci i 20.00 dla młodzieży i dorosłych.
 
6. Jutro msza św. o godz. 18.00 . Wspomożyciele Dusz Czyścowych zapraszają do wspólnej modlitwy.
 
7. We środę na 18.00 gromadzą się „Matki w modlitwie” . Zachęcają inne matki do modlitewnej troski o własne dzieci.
 
8. We czwartek, po mszy św. o 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja do 21.00. Różaniec wspólny o godz. 9.00, 12.00, 15.00 i 20.30. Przerwa na msze św. o godz. 18.00 w kaplicy.
 
9. 5 kwietnia, I piątek miesiąca. Spowiadamy od 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00. O 18.00. Prosimy, aby korzystać z Sakramentu Pokuty w ciągu tygodnia, gdyż w najbliższy piątek spowiadamy także na rekolekcjach i nasze możliwości w Parafii będą ograniczone.
 
10. 6 kwietnia, I sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Msza św. po 18.00. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Rozważanie i różaniec święty przygotowany i prowadzony przez Panie z Rycerstwa Niepokalanej. Gorąco zapraszamy.
 
11. W niedzielę, 7 kwietnia , rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Prowadził będzie ks. Krzysztof Kralka – Pallotyn. Będą trwały do czwartku włącznie. Msze św. w poniedziałek i wtorek w godzinach 7.00, 10.30, 18,00 oraz 20.00. Mszy św. o 12.00 w te dwa dni nie będzie.
W poniedziałek o 10.00 i 12.00 misterium Męki Pańskiej. We środę i czwartek spowiedź rekolekcyjna oraz spotkania dla dzieci i młodzieży z naszych szkół.
Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 18.00 oraz 20.00. Spotkania dla młodzieży ze szkół o godz. 10.00 a dla dzieci o godz. 12.00. Spowiedzi w poniedziałek i wtorek nie będzie.
 
12. 13 kwietnia odbędzie się w pobliskim Pałacu Łochów spotkanie konferencyjno-warsztatowe Tato&Córka. Można więcej się dowiedzieć z linku https://tato.net/wydarzenia/tclochow/
 
13. Z inicjatywy zon w naszej parafii powstała wspólnota Róż Różancowa za Mężów. Na obecną chwilę kompletowana jest 12a grupa.( 1-ego kwietnia zaczną sie modlić kolejne 2e róże w sumie wspólnota będzie wtedy liczyła 220 osób) Dziękujemy żonom narzeczonym i wdowom które juz przystąpiły do modlitwy.Zapraszamy kolejne Panie.Wystarczy 10- tek różanca dziennie codziennie.To zaledwie 3y minuty z calej doby.Warto zadbać o meża poprzez systematyczną modlitwe zwlaszcza ze wlasnie na mezczyznie ciazy w duzej mierze doprowadzenie rodziny do swietosci.
 
14. Nocna Droga Krzyżowa 12 kwietnia (piątek). Łochów – Loretto (21 km) . 0 21.00 msza św. w Łochowie. Trasa : Łochów, Barchów, Urle, Puste Łąki, Loretto.
 
15. W związku z Duchową Adopcją Dziecka Poczętego która miała uroczyste rozpoczęcie w poniedziałek zapraszamy osoby które nie mogły być osobiście a które zechciałyby się podjąć tego pięknego wyzwania jaki jest Duchowa Adopcja. Pod chórem będzie możliwość wpisania się do księgi Duchowej Adopcji. Pod chórem rozprowadzane będą także torby z hasłem „Boskie Życie” jako wyraz naszej aprobaty dla życia w nasze codzienności. Ofiary dobrowolne na pokrycie kosztów wyprodukowania i wsparcie działalności Diakoni Życia.
Torby rozprowadzane będą po Mszach Świętych o 10.30 i 12.00 .
 
16. Książki ks. Piotra przy wyjściu z kościoła.