1. Zachęcamy do wypisywania kartek wypominkowych. Wpisujemy imiona i nazwiska, oraz ulice.
  2. Msza Święta 1 listopada z procesją na cmentarz o godz. 10.30
  3. Przypominamy i zachęcamy do uporządkowania naszych grobów
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przezaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie, a gościć będziemy dk. Barka Ojdanę.
  5. Zapraszamy na różaniec codziennie dla dorosłych o godz. 18.30, dla dzieci natomiast we wtorki i czwartki o godz. 17.15
  6. W przyszłą niedzielę w godz. od 9.00 do 13.00 na placu przy kościele będziemy gościć po raz kolejny KRWIOBUS, wszystkich, którzy chcą honorowo oddać krew serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci by przebrały się za świętego i tak w przybraniu przyszły an Mszę Świętą na godz. 12.00, każde dziecko przebrane za świętego otrzyma niespodziankę. Serdecznie zapraszamy.
  8. W przyszłą sobotę wyjazd dzieci i młodzieży do Siedlec o godz. 8.00 spod Kościoła ( basen, kino, Mc we własnym zakresie – ale będzie czas ). Prosimy rodziców o zgody własnoręcznie napisane i dostarczone przed wyjazdem.
  9. 27 października – wyjazd

    8.00 wyjazd – spod Kościoła
    9.30-11.30 basen
    12.00 – bajka

    kto: schola i ministranci
    gdzie: SIEDLCE – 2 godz. basenu –
    http://parkwodny.siedlce.pl/
    + bajka – 
    https://www.helios.pl/43,Siedlce/Repertuar/zapisy – zapisy: ks. Piotr fb, 518 345 040

    LISTA

    Allen Gabrysia

    Baranowska Dominika

    Bereda Lena

    Bereza Adrian

    Białek Julia

    Bylak Radek

    Chojecki Mateusz

    Chojecki Michał

    Chrupek Weronika – KSM – OPIEKUN

    Denis Aleksander

    Denis Filip

    Fabisiak Krystian

    Gawrych Tomasz

    Gierej Iga

    Gołębiewska Nikola

    Gromek Hubert – KSM – OPIEKUN

    Jakubowska Maja

    Kalbarczyk Mateusz

    Koroś Bartek

    Kośnik Kacper

    Kotarba Ania

    Kruk Maria

    Leśniewska Amelka

    Lis Inka

    Matusik Magda

    Mazurkiewicz Tosia

    Olton Aleksandra

    Olton Patrycja

    Pełka Sandra – KSM – OPIEKUN

    Pędziak Wiktoria

    Pękul Julia

    Podgórski Łukasz

    Podgórski Grzegorz

    Podgórski Szymon

    Puchta Bartek

    Puchta Paweł

    Pycz Piotr

    Równy Tomasz

    Sobolewski Dominik

    Sówka Szymon

    Strąk Julia

    Szymanik Kamil

    Styś Zuzanna

    Wierzchołowski Artur

    Wierzchołowski Jurek

    Wierzchołowska Zosia

    Winnicka Marysia

    Witowska Zuzia

    Wojtkowska Zosia

    Woźniak Michał

    Wyszyńska Julia