1. Pożegnanie ks. Proboszcza Romana Kowerdzieja w niedzielę 25 listopada 2018 na Mszy o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich wspólnot do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek zapraszamy na konferencję, którą wygłosi ks. dr Robert Grzybowski po Mszy na 18.00. Temat: „Cechy świętości”.

3. Orszak Trzech Króli – zachęcamy rodziny do szycia strojów rodzinnych, które wezmą udział w konkursie, oraz zachęcamy do głosowania na nagrody, korony, śpiewniki i wielbłąda.

4. Za tydzień zapraszamy rodziców dzieci ze scholi dziecięcej na spotkanie po Mszy na 12.00

5. OPŁATKI. W tym tygodniu mąż Pani Organistki – Pan Leszek będzie je roznosił w następującym porządku:
Samotrzask
Jasiorówka
Relin
Barchów
ul. Olszowa
ul. Polna
ul. Baczkowska
oś. Laskowska

6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Torunia dnia 1 grudnia 2018 r. Wyjazd o godz. 4.30 sprzed Kościoła w Łochowie. Zapisy prowadzi Pani Jadwiga Bereza tel; 25 675 16 59 lub: 514 806 596

7. W czwartek wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Zapraszamy chórzystów oraz schole na Eucharystię w waszej intencji o godz. 18.00
8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w ten piątek o godz. 18.30 – zapraszamy

9. W przyszłą niedzielę Msza św. w intencji Pana Burmistrza i Nowej Rady Miejskiej o błogosławieństwo Boże na nową kadencję – Msza o godz. 10.30

10. Powstaje Róża Różańcowa za Mężów oraz za Żony. Wystarczy odmówić za współmałżonka 10-tek różańca dziennie, grafik odmawianych tajemnic może być podany drogą elektroniczną. Chętnych zapraszamy do zakrystii, brak spotkań, oraz do Róży mogą należeć wdowy i wdowcy modląc się za zmarłe żony lub mężów.