1. 17 września przypada 79 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę – modlimy się za poległych i pomordowanych w obozach.
 2. Wtorek – zaproszenie na Koncert Niepodległościowy do Hali Sportowej przy LO w Łochowie – 18 września o godz. 18.00
 3. 18 września – we wtorek przypada liturgiczne wspomnienie śe. Stanisława Kostki – patrona młodzieży. Zapraszamy serdecznie młodzież na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Początek we wtorek o godz. 18.00, zapraszamy wszystkich, ale w sposób szczególny uczniów klas VIII Szkół Podstawowych oraz klas III Gimnazjum. Przewidziane jest Kino Plenerowe – film: „Czy naprawdę wierzysz”, rozdanie indeksów oraz deklaracji zgłoszeniowych.
 4. W środę 19 września o godz. 19.00 w salce pod kościołem odbędzie się spotkanie wszystkich, którzy jadę na MINI ŚDM na Litwę z Papieżem.
 5. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się 30 wrzenia po Mszy na 12.00
 6. Zapraszamy do wspólnot naszej parafii:

  – Kościół Domowy

  – Przyjaciele Oblubieńca – wtorek – godz. 18.00

  – Schola młodzieżowa – czwartek godz. 19.00

  – KSM – piątek godz. 19.00

  – Ministranci – sobota godz. 10.00

  – Schola dziecięca – wtorek godz. 16.00

 7. W zakrystii do odebrania BILETY NA STADION MŁODYCH
 8. Ksiądz Prałat Tadeusz Osiński serdecznie zaprasza 21 września 2018 r. na godz. 19.00 do Domu Kultury na wieczór autorski, który wraz z Panią Redaktor Katarzyną Szkarpetowską będzie miał zaszczyt prowadzić. Podczas wieczoru, a następie w niedzielę można będzie zakupić książkę w kościele.
 9. Od jutra zaczyna się dalsza część peregrynacji – nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego – Osiedle Laskowska.
 10. Dożynki Gminno – Parafialne w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12.00 – serdecznie zapraszamy. Natomiast po Eucharystii odbędzie się piknik przy kościele.1 2 3