1. Dziękujemy na ręce Pani Marszałek Marii Koc oraz Pana Roberta Gołaszewskiego za przygotowanie, zaproszenie i oprawę Koncertu stulecia.
  2. Dziękujemy za przygotowanie Dożynek Miejsko – Parafialnych na ręce mieszkańców Barchowa za przygotowanie wieńca, Eucharystii oraz poczęstunku po Mszy. W przyszłym roku wieniec i piknik dożynkowy prosimy by przygotowali mieszkańcy osiedla za torami: ul. Dolna, Wyszkowska, Szkolna, Folwarczna i pozostałych.
  3. W najbliższą sootę 29 września obchodzimy liturgiczne święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. We wtorek zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej czym jest Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. Gościć będziemy Vice Moderatora Generalnego: ks. Łukasza Żabę oraz Panią Martę Mędrek – konferencja o tożsamości wspólnoty – czym ona jest, jakie są jej cele i zadania.
  5. Spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Niedzielę po Mszy na 12.00
  6. Wyjazd scholi dziecięcej oraz ministrantów na hangar – trampoliny i kino w sobotę o godz. 8.00 spod kościoła.
  7. Za tydzień w niedzielę zapraszamy an Mszę na 19.00 wszystkich pielgrzymów duchowych, i uczestniczących w pieszej pielgrzymce do Loretto, Częstochowy na tzw. spotkanie popielgrzymkowe. Program: Msza o 19.00; spotkanie w salce o 20.00; apel o 21.00 ( kto może zapraszamy by przed Mszą przyniósł kawałek ciasta :)
  8. HANGAR – TRAMPOLINY – KINO – BAJKAZGODY – rodziców – przynosimy i dajemy przy wejściu ( do pobrania i druku na str.: https://www.hangar646.pl/pl/kontakt/

KONTAKT / DOKUMENTY / ZGODA RODZICA

kiedy: 29 września – sobota