IV Niedziela Zwykła 03 lutego 2019 r 

 1. Serdeczne „Bóg zapłać” p. Kamilowi Szewczykowi za nieodpłatne cyklinowanie podłóg w budynku parafialnym. Parafia poniosła jedynie koszty materiałów. Jestem naprawdę pod wrażeniem  hojności wobec Wspólnoty Parafialnej. Niech Pan Bóg obficie  błogosławi!
 2. Gorące podziękowania składam p. Bogdanowi Snopkiewiczowi wraz ze Współpracownikami za zdjęcie ramy na witraż. Wkrótce zostanie umieszczona nad chórem a p. Stanisław Szcześniak rozpocznie montaż Ostatniej Wieczerzy. Po konsultacjach podjęliśmy decyzję o całkowitej wymianie szyb z okna nad chórem na podobne do tych, które są nad witrażami na ścianie bocznej.
 3. Jutro rozpoczynamy prace nad zabezpieczeniem stropu od strony sali pod prezbiterium.  Pracuje Firma p. Marka Kucia oraz p. Bogdana Snopkiewicza.
 4. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską. Serdeczne podziękowania składamy za wspólną modlitwę w domach, za gościnę, poczęstunek. Podczas wizyty kolędowej nasi Parafianie przekazali kwotę 275830 zł  na pierwszą część ołtarza głównego czyli mozaikę z wizerunkiem Niepokalanej. Otrzymaliśmy także ofiarę 1000 zł od Parafian ze Stoczka. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim hojnym Ofiarodawcom.  
 5. Proszę o zabranie Obrazu Jezusa Miłosiernego do kolejnej Rodziny naszej Parafii. Przypominamy, iż jest to jedno dobowe nawiedzenie Rodziny . O wyznaczonej godzinie przekazujemy Obraz Sąsiadom. Modlimy się rodzinnie. Niech Jezus Miłosierny obficie błogosławi Rodzinom, które przyjmą Wizerunek na szlaku nawiedzenia.
 6. Jutro, w poniedziałek o godz. 18.00, modlitwa i msza św. Apostolatu Dusz Czyśćcowych  . 
 7. We wtorek msza św. o 18.00 i spotkanie formacyjno-modlitewne Przyjaciół Oblubieńca. 
 8. Środa , 6 lutego, spotkanie „Matek w modlitwie”.  
 9. We Czwartek, pierwszy miesiąca lutego, modlimy się w intencji dobrych powołań do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 21.00. Różaniec Wspólny o 9.00, 12.00, 15.00, 20.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy.
 10. Prosimy o pomoc w rozebraniu dekoracji Bożego Narodzenia na wtorek po Mszy św. o godz. 18.00. Dziękujemy! 
 11. Zapraszamy na charytatywny turniej dla Eli i Dawida  na przyszłą niedzielę  do hali LO i Szkoły Podstawowej nr 3 . Jest 48 drużyn , grają cały dzień plus mecz gwiazd – szczegóły na stronie parafialnej. 
 12. Spotkanie Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich Rodziców w niedzielę, 17 lutego,  na mszy św. o godz. 12.
 13. Zapraszamy już dziś na XV Bal Charytatywny , który odbędzie się 02 marca w Oranzerii Pałacu w Łochowie. 
 14. 14.Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich.