V Niedziela Zwykła 10 lutego 2019 r.

  1. Rozpoczęły się prace nad zabezpieczeniem stropu pod ołtarzem. Wykonano wykopy pod ławy wzmacniające. We wtorek ławy zostaną zalane betonem. Przygotowujemy także godne miejsce dla figury Maryi Niepokalanej, którą tam przeniesiemy. Krzyż z ołtarza głównego zostanie umieszczony w głównym ołtarzu kaplicy bocznej. Chcielibyśmy, aby to miejsce zostało nazwane „Kaplicą Krzyża św.”
  2. Dziękujemy Panu Adamowi Oniśkowi za szybkie i nieodpłatne podstawienie samochodu na gruz.
  3. Dziękujemy tym , którzy w ostatnim tygodniu złożyli ofiarę na ołtarz w wysokości 400 i 700 i 2000 zł.
  4. Dziś w LO i Szkole podstawowej nr 3 Turniej piłkarski dla Eli i Dawida. Gorąco zachęcamy do jego obejrzenia i kibicowania.
  5. Jutro , 11 lutego, wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Msza św. dla chorych o godz. 10.00 z możliwością przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo na wzór z Lourdes. Gorąco zachęcamy do udziału.
  6. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.00, spotkanie Dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich Rodziców.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.