VII Niedziela Zwykła 24 lutego 2019 

  1. Serdeczne „Bóg zapłać” za anonimowe ofiary w wysokości 1600 zł na ołtarz główny do naszej Świątyni. 
  2. Trwają prace nad przygotowaniem groty na Figurę Niepokalanej.  Po ich zakończeniu rozpoczniemy budowę ściany nośnej. 
  3. 1 marca, I piątek miesiąca . Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Spowiedź. Msza św. o godz. 18.00.  Zachęcamy do rozpoczęcia obchodzenia I Piątków tych szczególnie, którzy jeszcze tego nie uczynili w swoim życiu. Będziemy wspólnie wynagradzać Sercu Jezusowemu  za zniewagi całego świata, nas i naszych bliskich. Do chorych  udamy się od  godziny 14 (ks. proboszcz) i 15 (księża wikariusze).
  4. 2 marca, I sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Msza św. o godz. 18.00. PO niej rozważanie oraz różaniec święty. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy. 
  5. W Sobotę, 2 marca , Bal Karnawałowy naszej Caritas. Dochód z niego, z licytacji jest przeznaczony na pomoc najbiedniejszym. Jest to dowód naszej miłości miłosiernej. Jeszcze są miejsca. Serdecznie zapraszamy!
  6. W niedzielę Młodzieżowy Bal Diecezjalny w Pałacu.  Rozpoczynamy mszą św. o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału. Dochód przeznaczony na rehabilitację Eli i Dawida. 
  1. Zapraszamy na Mszę Świętą imieninową w intencji ks. Proboszcza w czwartek na 18.00, oraz „główną” w niedzielę 3 marca na godz.: 12.00. Zapraszamy wspólnoty w naszej parafii do włączenia się w życzenia wyrażające się w symbolicznym kwiatku, które na Eucharystii o 12.00 będziemy mogli złożyć. ( ogł. ks. Piotr :))