I Niedziela Wielkiego Postu 10 marca 2019 r.
 
1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę w wysokości 2000 zł od anonimowego ofiarodawcy na nasz ołtarz główny.
 
2. Zakończono prace przy zabezpieczeniu stropu. Zamontowano konstrukcję stalową w salce pod ołtarzem . (można obejrzeć w na stronie , jak ona wygląda). Koszt materiałów oraz robocizny – 28350 zł.
 
3. Rozpoczęliśmy prace najpierw przy demontażu a później przy budowie ściany nośnej pod ołtarz. Została usunięta gąbka spod siedzeń.
 
4. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do czwartku włącznie będą sprawowane w kaplicy z wyjątkiem ewentualnych mszy św. pogrzebowych.
 
5. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 
6. We środę, 13 marca, 6 rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolice Piotrową. Módlmy się w jego intencjach.
7. W piątek, gorąco zapraszamy na godzinę 17.15 dzieci na Drogę Krzyżową a na godzinę 20.00 młodzież oraz dorosłych.
8. W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na pomoc misjom „Ad gentes”. Ofiary posłużą naszym polskim misjonarzom w pracy wśród najuboższych w Afryce. Także zostaną przekazane na odbudowę kościołów w Syrii i Iraku. Serdeczne „Bóg zapłać”!
 
9. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 18.15 śpiewamy w naszym kościele Gorzkie Żale. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wspólnej modlitwy.
 
10. W niedzielę , 24 marca, przybędą do naszej Parafii członkowie Wspólnoty Sychar. Jest to wspólnot, która jednoczy małżeństwa będące w kryzysie. Przy odrobinie dobrej woli i wielkiej Bożej łasce , małżeństwa trwają, odradzają się i wchodzą na drogę , która daje pokój, zgodę, wzrost duchowy i radość. Do tej Wspólnoty należą także te osoby, które zostały porzucone przez swego współmałżonka. Odnajdują w niej siłę i moc do życia. Bywa, że małżonkowie wracają. Będziemy słuchali świadectw. A jeśli Pan Bóg zechce, to w naszej Parafii taka Wspólnota powstanie.
 
11. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Tygodnika Idziemy. W ostatnim numerze niedzieli są wzmianki o naszej Parafii i jej pełnych otwartości i miłości bliźniego Parafianach. Zachęcamy!
 
12. Zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie w niedzielę o 12.00