III Niedziela Wielkiego Postu 24 marca 2019 r.

1. W czwartek 28 marca serdecznie zapraszam na KINO PLENEROWE do Kościoła na godz. 18.45 na film BEZCENNY DAR. Film jest dla całej rodziny tym bardziej serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY.

2.Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarę 500 zł od Anonimowego Ofiarodawcy z przeznaczeniem na nasz ołtarz główny.

3. Gorące podziękowania składam naszej p. dyrektor artystycznej Parafii, Pani Danieli Pocenta, za nadzór oraz wykonania wystroju nowej Groty dla Maryi Niepokalanej.

4. Dziękujemy w imieniu Wspólnoty za każde dobre słowo i fachowe uwagi dotyczące kwestii artystycznych naszej Parafii.

5. Książka „Modlitwa, post jałmużna – powstała by pomóc w rehabilitacji Eli ( po jej wypadku zaczęło się jej pisanie), stąd dochód z jej sprzedaży chcemy podzielić na pół – na Rehabilitację Eli i na pokrycie kosztów związanych z wydaniem książki.
– Cena 23 zł. – taka jest w księgarni – książka na zasadzie CEGIEŁKI.
– Gdzie można będzie kupić – za tydzień i za dwa tygodnie w niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć ( 31 marca i 7 kwietnia.
– Tych którzy zamówili internetowo prosimy o cierpliwość 29 marca wraz NIESPODZIANKĄ BĘDZIE KSIĄŻKI. Ks. Piotr dziękuje Chórowi Laudamus Mariae naszej Parafii za wsparcie kwotą 3000 zł edycję tej publikacji.

6. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego . Msze św. w godz. 7.00, 10.00 oraz 18.00. Po mszy św. wieczorowej będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

7. Jutro także po Mszy św. o godz. 18.00 Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

8. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.15 dla dzieci oraz o godz. 20.00 dla Młodzieży i Dorosłych.

9. Gorzkie Żale wraz z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 18.15.

10. Są do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas z czekolady. Dochód z ich rozprowadzenia zasili inicjatywy charytatywne wobec najbiedniejszych.

11. Księga abstynencji jest wyłożona przy konfesjonale.

12. Nocna Droga Krzyżowa dla mężczyzn do Loreto, 12 kwietnia. Msza o godz. 21.00

13. Spotkanie organizacyjne dla przedstawicieli wspólnot działających w naszej parafii i korzystających z salek pod kościołem we wtorek o godz. 17.00 przed mszą świętą.

14. Rekolekcje w naszej Parafii rozpoczną się w niedzielę, 7 kwietnia i będą trwały do czwartku włącznie. Spowiedź we środę 10 i czwartek 11 kwietnia. Przewodniczył będzie ks. Krzysztof Kralka – pallotyn – założyciel Wspólnoty modlitewno-formacyjnej Przyjaciele Oblubieńca. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę oraz zamieścimy na stronach internetowych.

15. Tegoroczne Jerycho Różańcowe rozpocznie się w naszej Parafii w poniedziałek , 13 maja , we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Tematem przewodnim spotkań formacyjnych będzie „Oto wielka Tajemnica Wiary – Msza św.”

16. Zachęcamy do nabywania Tygodników Katolickich Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy. W tygodniku Niedziela o Łochowie. Zachęcamy!

rehabilitujesz ele

53894667_2296660093944544_6224531076564385792_o