28 października dzięki zaangażowaniu Pana Jacka Niewiadomskiego w parafii Niepokalanego Serca N.M.P w Łochowie był tzw.: „krwiobus”. Parafianie jak zwykle dopisali i licznie uczestniczyli w honorowym oddawaniu krwi. W dotychczasowym kilkugodzinnym poborze przy naszej parafii nigdy nie udało się zebrać tak dużej ilości krwi, stąd śmiało można powiedzieć o nowym rekordzie Z całego serca chcemy podziękować za 21,5 l oddanej krwi wszystkim tym którzy przyczynili się do do tego, by komuś bezinteresownie w sposób bezimienny uratować życie.

Imiennie chcemy podziękować panu Jackowi Niewiadomskiemu, tym którzy zaledwie w kilka godzin przyjechali by podzielić się „kroplą miłości”. Niech Wam Bóg wynagrodzi za dobro jakim się dzielicie.

kwer - ks. Piotr Jarosiewicz