Była to 2. edycja Balu Karnawałowego Diecezji Drohiczyńskiej organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Drugi, ponieważ idea spotkania była szlachetna. Zaoszczędzone pieniądze zostały przekazane na rehabilitację Eli i Dawida – dwójki poszkodowanych w wypadku samochodowym, którzy potrzebują pomocy.

Tym razem młodzi zostali zaproszeni przez parafialny oddział KS-u w Łochowie. W balu wzięło udział ponad 150 osób z różnych części diecezji. Spotkanie młodych rozpoczęło się Mszą Świętą w miejscowym kościele, której przewodniczył ks. Piotr Jarosiewicz.

Po wspólnej modlitwie dzięki życzliwości właściciela Pałacu Pana Władysława Grochowskiego – prezesa firmy Arche młodzi nieodpłatne mogli skorzystać z balu w pałacu. Sadzewiczowa, a dokładnie uczniowie uczący się w tej szkole rozpoczęli bal polskim tańcem – polonezem. Zabawę poprowadził DJ- Karol Jurkowski. Wszyscy uczestnicy powrócili do domów pełni radości i satysfakcji z miło spędzonego czasu w gronie przyjaciół z innych osób parafii naszej diecezji.

4. bal 3.bal

ks. Piotr Jarosiewicz