Opis produktu

Dnia 15 października w par. Niepokalanego Serca N.M.P. w Łochowie Stowarzyszenie Edukacyjne Ziemi Węgrowskiej we współpracy z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, Burmistrzem Łochowa Panem Robertem Gołaszewskim oraz księdzem Proboszczem Romanem Kowerdziejem w ramach II Węgrowskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej zaprosili parafian na przepiękny koncert w wykonaniu Chóru dziecięcego i młodzieżowego działającego przy Teatrze Wielkim, pod batutą Pani Dyrygent Anny Bednarskiej, przy akompaniamencie organowym Pana Wojciecha Bednarskiego.

Przybyli artyści zaprezentowali utwory z różnych wieków oraz w różnych językach co wywołało zachwyt i podziw u przybyłych gości i parafian. Grupa dzieci i młodzieży prezentując przebogaty program nawiązała także do św. Jana Pawła II, którego wspomnienie obchodziliśmy 8 października bieżącego roku. Dziękując za przepiękny koncert zapraszamy na kolejne.DSC_0498 DSC_0502 DSC_0510 DSC_0515 DSC_0518 DSC_0522 DSC_0527