Opis produktu

„Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.” – Napoleon HillDSC_0095 DSC_0097 DSC_0137 DSC_0338

Czas ferii zimowych jest na pewno momentem, gdzie w poszczególnych parafiach naszej diecezji w małych grupach dzieci i młodzież spotykają się by w dobry i wartościowy sposób przeżyć dobrze czas, poznać coś nowego, czy pojechać gdzieś po to, by odpocząć chwilę i nabrać sił na nowy semestr.

Także w parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Łochowie dzięki współpracy z Miejską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miastem Łochów, przy udziale Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz miejscowych duszpasterzy i kleryka ponad 300 osób każdego dnia ferii mogła wyjechać, zobaczyć i przeżyć coś wartościowego. Pierwszy tydzień upłynął na wyjazdach na trampoliny, łyżwy, bajki w kinie, basenach, oraz wspinaczce. Drugi zaś tydzień to zmagania sportowe w turniejach  ping-ponga, fify oraz piłkarzyków.

Dziękując w tym miejscu wszystkim, którzy zaangażowali się w dobre wypełnienie czasu naszej młodzieży już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczne ferie w naszych parafiach.