Opis produktu

 

Liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży to czas pochylenia się choć na chwilę nad tymi, którzy potrzebują najwięcej – czyli młodych. Dzięki życzliwości Dyrekcji Szkół w Łochowie, współorganizacji i współfinansowaniu przez Miejską Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz miejscowymi duszpasterzami 18 września w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych został zorganizowany program: „Znajdź pomysł na siebie” któremu przewodzili Mirek i Aleksander liderzy zespołu „Full Power Spirit”.

FPS to dzisiaj jeden z najprężniej działających i najczęściej koncertujących hipopowych zespołów polskiej sceny chrześcijańskiej. Cechują go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tak też było i w Łochowie, gdzie liderzy zaprezentowali przybyłym uczniom, nauczycielom i gościom drogę ku szczęściu dzieląc się świadectwem życia, doświadczeniem oraz talentami które posiadają.

Podczas wystąpienia nie zabrakło dobrej muzyki, bit-boxu oraz świadectwa życia chłopaków, którzy w pewnym momencie swojego życia zaufali Panu Bogu, a dzisiaj o tym w prosty sposób chcą opowiadać wszędzie tam, gdzie zostaną zaproszeni.

Dzięki życzliwości dyrekcji, Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ponad pół tysiąca młodych ludzi mogło uczestniczyć w koncertach za darmo, za co chcielibyśmy z serca w tym miejscu podziękować i – cytując św. Jana Pawła II – zachęcać wszystkich: „Wymagajcie od siebie, nawet gdyby inni od was nie wymagali”.DSC_0010 DSC_0017 DSC_0018 DSC_0019 DSC_0022 DSC_0024 DSC_0053