Opis produktu

DSC_0290 DSC_0294 DSC_0305 DSC_0342 DSC_0346 DSC_0350 DSC_0362 DSC_0371 DSC_0396 DSC_0401 DSC_0443 DSC_0447 DSC_0448 DSC_0449 DSC_0451 DSC_0455

W Niedzielę Dobrego Pasterza w rozpoczynającym się tygodniu o powołania kapłańskie i zakonne w łochowskiej parafii miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Obok obecności dk. Sylwestra Grzeszczuka, który modlił się o powołania kapłańskie i zakonne, obok kiermaszu ciast zorganizowanego przez rodziców i dzieci ze scholi dziecięcej.

Na zaproszenie motocyklistów z grupy: „Mad Moose” FG Łochów  na rozpoczęcie sezonu motocyklowego do Łochowa przybyło ponad 640 fanów motorów z różnych stron naszej diecezji i nie tylko. Przed południem przybyli goście zaczęli ustawiać swoje motocykle na placu przy kościołem, by następnie udać się na Mszę Świętą w intencji wszystkich, którzy pasjonują się motorami, prosząc o Boże błogosławieństwo na rozpoczynający się sezon motocyklowy.

Po wspólnej modlitwie księża poświęcili wszystkie motocykle i następnie ruszyła parada po Łochowie. Na targowisku miejskim była dalsza część przygotowana  przez łochowski klub motocyklowy. Dzieci natomiast mogły sobie zrobić zdjęcia na motorach i przejechać się wokół kościoła. Dziękujemy grupie „Mad Moose” FG Łochów za piękną inicjatywę, zaangażowanie i pomoc w przewożeniu dzieci. Już dziś zapraszamy na zakończenie sezonu po wakacjach.

Fot. dk. Eugeniusz  Wintow

Ks. Piotr Jarosiwicz