Opis produktu

Ordynariusz Diecezji z wizytą w łochowskiej parafii

Drugiego dnia świąt do Łochowa przybył J. E. ks. Bp. Tadeusz Pikus. Zanim przewodniczył uroczystej Eucharystii, miał najpierw możliwość wysłuchać koncertu kolęd połączonych specjalnie na tę okazję dwóch zespołów: scholi dziecięcej i młodzieżowej, które co tydzień posługują w naszej parafii prowadząc msze dla dzieci i młodzieży. Koncert przeplatany był kolędami oraz wierszami w wykonaniu dzieci i młodzieży pod batutą Pani Sylwi i Kamila – prowadzących na co dzień naszą scholę.

W Mszę Świętą wprowadził miejscowy proboszcz ks. Roman Kowerdziej, następnie księdza Biskupa w imieniu parafian powitał Burmistrz Łochowa Pan Robert Gołaszewski wraz z małżonką, który przywitał Ordynariusza  w naszej parafii. Ks. Biskup przewodnicząc Eucharystii mógł usłyszeć także chór parafialny pod batutą Pani Gabrieli, który na przemian ze scholą dziecięcą wykonywał kolędy. Po wspólnej modlitwie Ksiądz biskup udał się do żywej szopki, która do 6 stycznia jest otwarta dla mieszkańców Łochowa.

Już dziś zapraszamy także na Orszak Trzech Króli, który w różnych miejscowościach w tym także w Łochowie w Święto Trzech Króli wyruszy na szlaki naszych miast by pokłonić się nowo narodzonemu Jezusowi.