Opis produktu

Opis wjazdu Jezusa do Jerozolimy czytany w Ewangelii w Niedzielę Palmową nabrał szczególnego znaczenia gdy wierni mogli sami wyjść z gałązkami przed kościół aby móc widzieć inscenizację wjazdu Jezusa na osiołku. Dzięki uprzejmości i życzliwości Pana Krzysztofa Kucia łochowscy parafianie mieli możliwość zobaczenia sceny gdzie na żywym osiołku podczas uroczystej procesji jechał kl. Eugeniusz Wintow. Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa dzięki życzliwości Wspólnoty Domowego Kościoła była czytana na wszysDSC_0615 DSC_0692 DSC_0720tkich Mszach, a chór parafialny pod batutą Pani Gabrieli Krzanowskiej mógł śpiewać na nowych praktykablach specjalnie na tę uroczystość przygotowanych. Warto też dodać iż na koniec Mszy świętej po raz kolejny odbyły się konkurs palm wielkanocnych w których jak zwykle parafianie bardzo chętnie wzięli udział.

Pozostaje w tym miejscu podziękować tym którzy tak chętnie dzieląc się swoimi talentami angażują się w życie parafii, przez co widać jak Jezus dzisiaj dzisiaj piękne i dobre rzeczy.