Opis produktu

BABCIU, SPOKO, TO TAKA STYLÓWA…

Twórca filmowy, reżyser i raper. Mówca motywacyjny. Przez wielu uznawany za nową nadzieję rapu. Laureat wielu prestiżowych konkursów i festiwali filmowych. Właściciel „White Studio”, „Underground Studio”, szef lokalnej telewizji „ZBN channel” i działacz społeczny.

Pan Paweł Przewoźny promujący w swoim życiu dobre wartości takie jak patriotyzm, wiara i pasja, dzięki życzliwości Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łochowie Pani Renaty Jaczewskiej 9 listopada 2018 r. był gościem na spotkaniu z młodzieżą.

Raper – współpracuje z wieloma artystami, stowarzyszeniami, fundacjami, firmami i korporacjami. Prowadzi zajęcia profilaktyczne w ośrodkach wychowawczych i szkołach. Jego najnowszy program profilaktyczny „Dopalacze Wypalają” dotarł już do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców.

Finalista ogólnopolskiego konkursu Hard As a Rock – na najlepszy utwór o Armii Krajowej. Promotor życia bez nałogów. Udowadnia, że pochodzenie, brak pieniędzy i inne trudności nie są w stanie przeszkodzić w spełnianiu marzeń. W swoich kawałkach często porusza trudne tematy omijane przez innych artystów. „Po to robię hip-hop żebyśmy byli lepsi…” Rap traktuje jako pewnego rodzaju misję w pokazywaniu ludziom wartości takich jak wiara, uczucia i prawda jakiej jest mało w dzisiejszej rzeczywistości. „Nie zbawię świata- – wyjaśnia – i nie deklaruję tego, ale mam świadomość, że przez moją muzykę mogę coś zmienić w życiu innych ludzi – mam nadzieję, że na lepsze. Mogę dać im coś z siebie, a może nawet pomóc. Odczuwam wielką odpowiedzialność za teksty, które piszę, bo wiem, że jeżeli ktoś mnie słucha, to mają one jakąś wartość nie tylko dla mnie, ale także dla niego. Tak jest ze wszystkim, co robimy szczerze i z miłością… Staram się poruszać trudne tematy w moim rapie. Nie promuję głupich wartości. Raczej opieram się na „staroświeckich” poglądach, ale w taki sposób, który zostanie zrozumiany przez słuchacza i zainspiruje go do refleksji na dany temat.”

Za spotkanie pełne światła, za wskazanie drogi i zapalenia do wiedzy, pasji i samorealizacji wraz z Jezusem serdecznie dziękujemy.

paweł przewoźny w ochowie

ks. Piotr Jarosiewicz