Opis produktu

DSC_0047 DSC_0048 DSC_0052 DSC_0054 DSC_0056 DSC_0563

Z inicjatywy Siostry Przełożonej parafianie z Łochowa mieli możliwość przez całą niedzielę gościć w parafii Siostry Mniszki Benedyktynki z Drohiczyna, które przybyły by modlić się i prosić Dobrego Boga o pomoc duchową i materialną w odbudowie wschodniego skrzydła swojego klasztoru. Młodzi nie wiedzą, a starsi już nie pamiętają, że Klasztor Mniszek był o wiele większy, a Kościół piękniejszy. Pragnąc przywrócić dawną świetność zabytkom w  2017 roku siostry otworzył się na odbudowę skrzydła, oraz modernizacją opłatkarni.

Siostry dzieliły się swoim życiem, zachęcały do odwiedzin i uczestnictwie w rekolekcjach., zachęcały do składania intencji w których będą sie modliły w swojej kaplicy. Po Eucharystiach zbierały ofiary i dzieliły się medalikami św. Benedykta. Więcej o możliwości pomocy możemy znaleźć na stronie sióstr do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy:http://benedyktynki.blogspot.com/2016/12/siostry-benedyktynki-w-potrzebie.html