Opis produktu

DSC_0091 DSC_0092 DSC_0094

Z racji wspomnienia św. Walentego w łochowskiej parafii został zorganizowany pokaz filmu „War room”.  Stworzony przez nagradzanych autorów „Fireproof” „oraz „Courageous”, „WAR ROOM”, przykuwający uwagę dramat pełen humoru i ciepła, podejmuje się zbadania mocy, którą wiara daje w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach życia. Tony i Elizabeth Jordan osiągnęli już wszystko – zrobili świetne kariery, mają piękną córkę oraz wymarzony dom. Lecz pozory mogą mylić. Świat Tony’ego i Elizabeth Jordanów w rzeczywistości wali się w ruinę pod naciskiem rozpadającego się małżeństwa. Podczas gdy Tony pławi się w blasku sukcesu zawodowego i igra z pokusami, Elizabeth pogrąża się w coraz narastającej goryczy. Ich życie przybiera nieoczekiwany zwrot, kiedy Elizabeth spotyka nową klientkę, Pannę Clarę, i zostaje zmuszona do stworzenia „Sali narad wojennych” oraz planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W miarę jak Elizabeth próbuje walczyć o rodzinę, ukryte zmagania Tony’ego wychodzą na światło dzienne. Tony musi zdecydować, czy zechce wynagrodzić rodzinie krzywdy i potwierdzić przekonania panny Clary, że zwycięstwa nie trafiają się przypadkiem.

Film spotkał się z dobrym przyjęciem i miejmy nadzieję że kino plenerowe na stałe weszło już w zwyczaj łochowskiej parafii. Dzięki zaangażowaniu Miejskiej Komisji ds. rozwiązywania Problemów Alkoholowych, parafii Łochów oraz miejscowych duszpasterzy, parafianie projekcję mogli zobaczyć za darmo.

Dziękując za okazane dobro zachęcamy wszystkich do obejrzenia.