REGULAMIN

  1. Msza Święta na rozpoczęcie o godz. 17.00 w Kościele Niepokalanego Serca N.M.P w Łochowie, ul. Długa 40 – zapraszam serdecznie by Bogu podziękować za cały rok, potem będziemy się bawić.
  2. Jeśli ktoś jeszcze nie opłacił – można to będzie zrobić w tygodniu, lub bezpośrednio wchodząc do pałacu.
  3. Bal Bezalkoholowy – jeśli ktoś ma kombinować – proszę wypisz się szkoda ciebie, mnie i ludzi którzy chcą się bawić – kto zostanie przyłapany – jest proszony o wyjście z balu.
  4. Król i królowa balu – będzie wybrana królowa i król balu – o szczegółach dowiecie się już na miejscu
  5. konkursy z nagrodami – do 30 min. będzie konkurs i taniec w którym można będzie wygrać dobre nagrody – zapraszamy do zgłaszania się
  6. STOŁY – siadamy jak chcemy, jak uważamy nie ma wyznaczonych miejsc w tygodniu jak już ustawimy stoły napiszę po ile osób przy stole może siedzieć
  7. DANIA – STÓŁ SZWEDZKI przy daniach głównych oraz na stołach będzie jedzonko

    I.Zupa – flaki, strogonow

  1. ziemniaki z wody, surówki + kotlet schabowy z pieczarkami, sakiewki drobiowe surówka z białej i z czerwonej kapusty
  2. frytki i ziemniaki opiekane, surówka + szaszłyki i udka pieczone surówka z pekińskiej, tortilla,nuggets,skrzydełka bbq,sałatka z brokułem ryba po grecku, sałatka chipsowa, Ciasta

LISTA SYLWESTER – MŁODZIEŻ – BAL :)

  1. Bala Julia
  2. Bala Paulina
  3. Banaszek Kamila
  4. Bańska Julia
  5. Białous Aleksandra
  6. Bieguńska Marlena
  7. Bieliński Cezary
  8. Boratyńska Zuzia – 60 zł.
  9. Boryszewska Kamila – 60 zł.
  10. Budnicka Alicja – 60 zł.
  11. Chądzyński Sebastian
  12. Chrupek Weronika
  13. Cichocka Ala
  14. Ciulak Hanna
  15. Cyran Dawid – 60 zł.
  16. Dąbrowska Milena
  17. Dobosz Karolina
  18. Filipiak Mateusz
  19. Filipiak Olga – 60 zł.
  20. Fortman Iza – 60 zł.
  21. Frąckiewcz Maciej
  22. Frąckiewicz Patrycja – 60 zł.
  23. Gabelski Michał
  24. Gajewska Eliza – 60 zł.
  25. Gągolewski Piotr
  26. Gołaszewski Marek – 60 zł.
  27. Gołębiewska Nikola
  28. Gołębiewska Wiktoria
  29. Górecka Ania
  30. Górska Karolina
  31. Grabowska Zuzia – 60 zł.
  32. Grodkowska Kamila – 60 zł.
  33. Gromek Hubert
  34. Grudziąż Oliwia
  35. Grzymała Piotrek
  36. Hlebowicz Anna
  37. Jabłonowska Wiktoria
  38. Jarosiewicz Piotr ks.
  39. Jarosiewicz Piotr ks.
  40. Jaroszewska Sandra
  41. Jarosz Marysia
  42. Jaruchowski Mateusz – 60 zł.
  43. Kalata Karolina
  44. Kalata Sylwia
  45. Kielan Małgorzata
  46. Kocon Wiktoria – 60 zł.
  47. Koroś Bartek
  48. Koroś Karolina
  49. Koroś Milena – 60 zł.
  50. Kośnik Kacper – 60 zł.
  51. Kośnik Julia
  52. Karczmarczyk Sandra
  53. Kasztelan Emilka
  54. Kokoszka Ula
  55. Kopania Mateusz
  56. Konkel Oliwia
  57. Kozioł Olaf
  58. Kryłowicz Oliwia
  59. Krysik Mikołaj – 60 zl.
  60. Kobylińska Natalia – 60 zł.
  61. Komorowski Damian
  62. Komorowska Kasia
  63. Koroś Gabrysia – 60 zł.
  64. Koś Natalia
  65. Kotarba Ania
  66. Kruk Julia – 60 zł.
  67. Kruk Karolina – 60 zł.
  68. Kubis Martyna
  69. Lis Inka
  70. Lubaszka Ola
  71. Makosiej Weronika
  72. Makowiecka Martyna
  73. Marczak Natalia – 60 zł.
  74. Matusik Madzia
  75. Matusik Natalia -60 zł.
  76. Mitkowski Łukasz
  77. Moleń Adrian
  78. Oniszk Kacper
  79. Oniszk Zuzanna – 60 zł.
  80. Osemka Adrian
  81. Ostrowska Martyna
  82. Owsianka Julia – 60 zł.
  83. Paciorek Rozalia
  84. Parys Partycja
  85. Pełka Sandra – 60 zł.
  86. Pękul Dominika
  87. Pękul Weronika
  88. Piotrowski Karol
  89. Podgórski Grzegorz
  90. Podgórska Weronika – 60 zl.
  91. Podgórski Łukasz
  92. Przewódzka Patrycja – 60 zł.
  93. Przybyłowska Julia
  94. Przybysz Patrycja
  95. Puchta Paweł
  96. Pycz Anita – 60 zł.
  97. Pycz Zuzia
  98. Pyźlak Julia – 60 zł.
  99. Radecka Sandra
  100. Rek Dominika – 60 zl.
  101. Romańczuk Patrycja – 60 zł.
  102. Rosłon Natalia
  103. Rudaś Angelikę
  104. Rudnik Wiktoria
  105. Skonieczna Klaudia
  106. Skwarski Szymon
  107. Snopkiewicz Daniel
  108. Siuchta Jakub
  109. Siuchta Karolina
  110. Siwek Mariusz
  111. Starnawska Alicja – 60 zł.
  112. Stolarska Ala
  113. Strąk Kinga
  114. Strąk Kuba – 60 zł
  115. Strąk Natalia
  116. Styś Damian
  117. Styś Klaudia
  118. Styś Klaudia
  119. Styś Klaudia
  120. Styś Oliwia
  121. Styś Wiktoria
  122. Sulich Jakub
  123. Szczęśna Julita – 60 zł.
  124. Szelest Gabriela
  125. Szymanik Kamil
  126. Szymańska Wiktoria
  127. Świętochowska Lena – 60 zł.
  128. Telak Paweł
  129. Trojan Julia
  130. Turczyński Karol
  131. Turek Piotr
  132. Tywońko Karolina
  133. Urbanowska Natalia
  134. Wasikowski Daniel
  135. Wieliczko Agata
  136. Wierzchołowski Jurek – 60 zł.
  137. Wikieł Justyna
  138. Wycech Dawid
  139. Zalewska Sandra
  140. Zalewska Zuzia
  141. Zdzichowska Iga
  142. Zengota Bartek – 60zł.
  143. Ziółkowski Dawid
  144. Ziółkowski Tomasz -60 zł.
  145. Żak Maciej – 60 zł.
  146. Żak Mariusz -60 zł.
  147. Żukowska Magdalena
  148. Jurkowski Karol – DJ
  149. Jurkowski Karol
  150. Jurkowski Karol

REZERWA

Ziółkowska Amelka

Kamiński Szymon – zapisał Mitkowski Łukasz

Oniszk Adrian

Kraszewska Karolina i Rydzewski Kamil

Kowal Nikola

Kostaciński Albert

Wódka Wiktor

0