NALEŻNOŚĆ

  • zapraszam by drużyny jak się pojawią na halach, by kapitan podszedł do stolika sędziowskiego, uiścił wpisowe i podpisał się przy swojej drużynie.

TERMINARZ ROZGRYWEK
GRUPA A (Hala ZSP)
7:30-7:41 OSP Jasiorówka – Orlik Team
7:43-7:54 Kultywator Kukawki – FC Byleniedozera
8:00-8:11 OSP Jasiorówka – Kultywator Kukawki
8:13-8:24 Orlik Team – FC Byleniedozera
8:30-8:41 OSP Jasiorówka – FC Byleniedozera
8:43-8:54 Orlik Team – Kultywator Kukawki

GRUPA B (Hala SP nr 3)
7:30-7:41 Ekipa – OSP Łochów
7:43-7:54 Wooden Team – LKS Ostrówek I
8:00-8:11 Ekipa – Wooden Team
8:13-8:24 OSP Łochów – LKS Ostrówek I
8:30-8:41 Ekipa – LKS Ostrówek I
8:43-8:54 OSP Łochów – Wooden Team

Grupa C (ZSP Łochów)
8:55-9:06 Euromet – Jadów Team
9:08-9:19 MTS Sokołów – Zarząd ŁKS
9:25-9:36 Euromet – MTS Sokołów
9:38-9:49 Jadów Team – Zarząd ŁKS
9:55-10:06 Euromet – Zarząd ŁKS
10:08-10:19 Jadów Team – MTS Sokołów

Grupa D (SP nr 3)
8:55-9:06 Błękitni Stoczek – Legia Team
9:08-9:19 Orzełki – Trans-Kop
9:25-9:36 Błękitni Stoczek – Orzełki
9:38-9:49 Legia Team – Trans-Kop
9:55-10:06 Błękitni Stoczek – Trans-Kop
10:08-10:19 Legia Team – Orzełki

Grupa E (ZSP Łochów)
10:20-10:31 UKS 1 Old Boys – Kino Łochów
10:33-10:44 Zieloni Stoczek – Wściekłe Gwizdki
10:50-11:01 UKS 1 Old Boys – Zieloni Stoczek
11:03-11:14 Kino Łochów – Wściekłe Gwizdki
11:20-11:31 UKS 1 Old Boys – Wściekłe Gwizdki
11:33-11:44 Kino Łochów – Zieloni Stoczek

Grupa F (SP nr 3)
10:20-10:31 Cambridge Team – Kobiety
10:33-10:44 Wicher Sadowne – Jacy Tacy
10:50-11:01 Cambridge Team – Wicher Sadowne
11:03-11:14 Kobiety – Jacy Tacy
11:20-11:31 Cambridge Team – Jacy Tacy
11:33-11:44 Kobiety – Wicher Sadowne

Grupa G (ZSP Łochów)
11:45-11:56 The Run – Trzeszczydrzewoszyce
11:58-12:09 Black Team – Dream Team Ogrodniki
12:15-12:26 The Run – Black Team
12:28-12:39 Trzeszczydrzewoszyce – Dream Team Ogrodniki
12:45-12:56 The Run – Dream Team Ogrodniki
12:58-13:09 Trzeszczydrzewoszyce – Black Team

Grupa H (SP nr 3)
11:45-11:56 Amarena United – Żmija Węża
11:58-12:09 Niepokonane Lwy – KS Liwia
12:15-12:26 Amarena United – Niepokonane Lwy
12:28-12:39 Żmija Węża – KS Liwia
12:45-12:56 Amarena United – KS Liwia
12:58-13:09 Żmija Węża – Niepokonane Lwy

Grupa I (ZSP Łochów)
13:10-13:21 United Drewdom – Stok Wiśniewski i Przyjaciele
13:23-13:34 OSAS – Lecimy w kulki
13:40-13:51 United Drewdom – OSAS
13:53-14:04 Stok Wiśniewski i Przyjaciele – Lecimy w kulki
14:10-14:21 United Drewdom – Lecimy w kulki
14:23-14:34 Stok Wiśniewski i Przyjaciele – OSAS

Grupa J (SP nr 3)
13:10-13:21 Pref-Bud Tulewo – Raf-Trans
13:23-13:34 Boski Chillout – Skrzeszew 2
13:40-13:51 Pref-Bud Tulewo – Boski Chillout
13:53-14:04 Raf-Trans – Skrzeszew 2
14:10-14:21 Pref-Bud Tulewo – Skrzeszew 2
14:23-14:34 Raf-Trans – Boski Chillout

Grupa K (ZSP Łochów)
14:35-14:46 MPK Kultywator II Kukawki – Promil Liwiec
14:48-14:59 Jabadaba People Squad – LKS Ostrówek II
15:05-15:16 MPK Kultywator II Kukawki – Jabadaba People Squad
15:18-15:29 Promil Liwiec – LKS Ostrówek II
15:35-15:46 MPK Kultywator II Kukawki – LKS Ostrówek II
15:48-15:59 Promil Liwiec – Jabadaba People Squad

Grupa L (SP nr 3)
14:35-14:46 Rem-Bud – Korona Jadów
14:48-14:59 Team Ostrówek – SNE Drohiczyn
15:05-15:16 Rem-Bud – Team Ostrówek
15:18-15:29 Korona Jadów – SNE Drohiczyn
15:35-15:46 Rem-Bud – SNE Drohiczyn
15:48-15:59 Korona Jadów – Team Ostrówek

1/8 FINAŁU (ZSP W ŁOCHOWIE i SP NR 3)
ZSP:
16:00-16:11 1C – 1E
16:13-16:24 1I – 1K
16:26-16:37 1A – 2.3
16:39-16:50 1G – 2.1
SP NR 3:
16:00-16:11 1D – 1F
16:13-16:24 1J – 1L
16:26-16:37 1B – 2.4
16:39-16:50 1H – 2.2

WYJAŚNIENIE:
2.1 – NAJLEPSZY ZESPÓŁ Z 2. MIEJSC
2.2 – DRUGI ZESPÓŁ Z 2. MIEJSC
2.3 – TRZECI ZESPÓŁ Z 2. MIEJSC
2.4 – CZWARTY ZESPÓŁ Z 2. MIEJSC

W klasyfikacji drugich miejsc bierzemy pod uwagę kolejno: liczbę punktów, różnicę goli, liczbę strzelonych goli. W przypadku, kiedy te trzy zmienne będą takie same zadecyduje seria rzutów karnych, która będzie rozegrana przed meczami 1/8 finału.

17:00 MECZ POKAZOWY (ZSP W ŁOCHOWIE)
ŁKS Łochów Oldboys – Drużyna Gwiazd

18:00 ĆWIERĆFINAŁY (ZSP W ŁOCHOWIE)
18:00-18:11 1C/1E – 1D/1F
18:13-18:24 1I/1K – 1J/1L
18:26-18:37 1A/2.3 – 1B/2.4
18:39-18:50 1G/2.1 – 1H/2.2

19:00 PÓŁFINAŁY
19:00-19:11 Zw. Ćw. 1 – zw. Ćw. 2
19:13-19:24 Zw. Ćw. 3 – zw. Ćw. 4

19:30 MECZ o 3. Miejsce
19:45 FINAŁ
20:00 DEKORACJA

DRUŻYNA GWIAZD:
1) Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski
(pogromca Turbokozaków w Canal+)
2) Robert Podoliński
(były trener m.in. Podbeskidzia Bielsko-Biała czy Cracovii)
3) Leszek Ojrzyński
(były trener m.in. Górnika Zabrze, Arki Gdynia, z którą zdobył Puchar Polski)
4) Dariusz Dźwigała
(były zawodnik Polonii Warszawa, były trener Wisły Płock, Arki Gdynia, Jagiellonii Białystok i reprezentacji Polski U-19)
5) Tomasz Sokołowski
(były reprezentant Polski i zawodnik Legii Warszawa)
6) Goncalo Feio
(były członek sztabów szkoleniowych Legii Warszawa i Wisły Kraków)
7) Piotr Dziewicki
(były zawodnik Polonii Warszawa i Amiki Wronki)
Jacek Cyzio
(były zawodnik Pogoni Szczecin i Legii Warszawa)
9) Cezary Musiał
(dziennikarz „Piłki Nożnej”)
10) Konrad Witkowski
(dziennikarz „Piłki Nożnej”)

.

4 good posters

KONKURS ŻONGLERKI

  • 16.00 – 17.00 i 18.00-19.00

  • każdy chętny podchodzi i za bramką LO 3 razy żongluje

  • zapisujemy najlepszy wynik

Jednym z elementów zbiórki jest turniej piłkarski, który odbędzie się 10 lutego w Hali Sportowej przy SP nr 3.

Data: 10.02.2019

Miejsce: Hala przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łochowie i Hala przy Zespole Szkoły Ponadpodstawowych w Łochowie.

Maksymalna liczba drużyn: 48

System gry: Faza grupowa (po 6 zespołów każdy z każdym) + faza pucharowa (awans 2 najlepszych drużyn z każdej grupy) – ( godziny rozpoczęcia, oraz gdzie igrają dane zespoły podamy po losowaniu).

Gramy bramkarz + 4 zawodników w polu

Maksymalna liczebność drużyny: 10

Nagrody indywidualne (zawodnik, bramkarz i strzelec) i dla 3 najlepszych drużyn

Konkurs żonglerki z nagrodami

KONTAKT:

ks. Piotr Jarosiewicz (Facebook, 518-345-040, jarosz84@gmail.com) trochę utrudniony przez kolędę ale piszcie sms

PATRONAT – Piłka Nożna

PATRONAT MEDIALNY – Głos Węgrowa i Okolic

Opieka nad dziećmi – Stowarzyszenie „Jacy tacy” – zabawy dla najmłodszych, malowanie buziek

SKLEPIK – na obu salach więcej inf. Pani Małgorzata Ścigocka i Pani Ewa Wyszomierska oraz Chór Parafialny, KSM, Młodzież z klasy i Szkoły Eli

Caritas – współorganizacja

Pani Paulina Duda z PZPN – kalendarze

Pan Michał Iskra – obiad dla zawodników supermeczu

RESTAURACJA M3 – dzięki życzliwości Właścicieli Restauracji M 3 – 10% utargu z soboty i niedzieli będzie przeznaczone dla Eli i Dawida – stąd serdecznie zapraszamy by coś zamówić w sobotę i niedzielę :)

AVON – podczas turnieju w LO w niedzielę będzie także stoisko do zabiegów na dłonie

    • małe loterie po 5, 10,15 i 20 zł kosmetyki z dochodem dla Eli

KOSZULKI – BBR-Trans Bartosz Rzepczyński

FOTO – Pan Krzysztof Prochacki

ZBIÓRKA – Pani Dominika Martoń – Jaroszewska – Stowarzyszenie „Jacy Tacy”

Dyplomy – Pani Kasia Gołaszewska

KSIAŻKI – Nadleśnictwo Łochów

Koszulki – Pan Zbigniew Rekus, Pan Paweł Gołaszewski

DJ – Konrad Miszczuk

100 książeczek – od Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” – Lusine Duryan

PUCHARY, MEDALE – wręczać będą: Burmistrz Łochowa P. Robert Gołaszewski, oraz Wójt Jadowa P. Dariusz Kokoszka

Maad Moose

Nauczyciele z Ostrówka

Pani Ewa Góral

ISKRA ŁOCHÓW – partnersttunt – duety – występELA I DAWID